آماده‌باش مدیران و ستاد برگزاری انتخابات شهرستان اهر تا پایان برگزاری انتخابات

فرماندار اهر گفت: تا زمان پایان برگزاری انتخابات هیچ مدیری در اهر از حوزه استحفاظی خود نباید خارج شود.

ابوالفضل غنی زاده با تاکید بر آماده‌باش تمام مدیران، ستاد برگزاری انتخابات و تمامی دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و امنیتی در خصوص انتخابات ۱۱ اسفند ماه گفت: تا پایان زمان برگزاری انتخابات، مدیران و تمامی عوامل دخیل در برگزاری انتخابات در آماده‌باش هستند.

وی افزود: با تکیه برقانون و پرهیز از اعمال سلیقه و جانبداری و با آموزش نیروها، انتخاباتی پرشور و سرنوشت سازی برگزار می‌کنیم و حضور چشمگیر مردم در پای صندوق‌های رای بسیاری از توطئه‌های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در روند برگزاری انتخابات برق و ارتباطات مهمترین نکاتی است که باید هماهنگی داشته باشند گفت: اداره برق و مخابرات شهرستان اهر تدابیر لازم در این خصوص را اتخاذ نموده اند که در روند برگزاری انتخابات خللی وارد نشود از این رو سایر دستگاه‌های خدمتان رسان و نیرو‌های نظامی و امنیتی نیز در آماده باش کامل هستند.

رئیس برگزاری انتخابات در شهرستان اهر با اشاره به اینکه بخش مهمی از شعب اخذ رای در مدارس هستند ابراز داشت: در این خصوص نیط اکیپ‌های نظارتی به دفعات مکرر تمامی آیتم‌ها را بررسی و چک کرده اند و در سایر شعبات نیز همچون مدارس تدابیر لازم و مرور برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته و راه‌های روستایی نیز اگر بر اثر بارش برف دچار مشکل شده بودند، سریعا توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برطرف شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.