کولیوند:

شرکت در انتخابات موانع توسعه کشور را حذف می‌کند

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: شرکت در انتخابات منجر به پیشرفت کشور می‌شود و موانع توسعه کشور را حذف می‌کند.

پیرحسین کولیوند در نشست مشترک با مسؤولین و کارکنان بازرسی جمعیت هلال احمر، نظارت دقیق را زمینه ساز افزایش بهره‌وری در هر مجموعه‌ای دانست و افزود: پاکی و صداقت از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که کارکنان بازرسی و کارشناسان این حوزه باید داشته باشند تا به بهبود عملکرد جمعیت هلال احمر کنند. امروز اهمیت ارزیابی عملکرد بر کسی پوشیده نیست و در این مسیر باید با صحت در عمل اقدام کرد و بدون جانبداری به امورات رسیدگی شود.

کولیوند خاطرنشان کرد: شنیدن سخن کارکنان و رفتار خوب با آنان باید سرلوحه امور کارکنان بازرسی قرار گیرد تا مجموعه با اعتماد کامل به حوزه بازرسی مراجعه کند و تعامل در این مسیر بسیار حائز اهمیت است و مشخصاً از این طریق می‌توان کارنامه خوبی برای هلال احمر ایجاد کرد.

وی ادامه داد: زمان و مدیریت زمان در حوزه بازرسی مقوله‌ای تعیین کننده است، زیرا رسیدگی به امورات در برهه‌ای از زمان می‌تواند ارزشمند باشد و اگر در خارج از زمان مقرر و مفید، به سمت نظارت یا اقدامات مربوطه رفت، شاید دیگر ارزشی نداشته باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر اضافه کرد: آشنایی با قوانین، مؤلفه دیگری است که باید به شکل جدی در دستور کار معاونت بازرسی قرار گیرد. این امر از آن جهت اهمیت دارد که عملکرد ما اساساً باید طبق قانون باشد و ملاک تمامی موارد در هلال احمر عمل به قانون کشور است و شاخص اصلی در تمامی زمینه‌ها رعایت قانون و نظارت بر عمل به آن است.

وی افزود: از سوی دیگر باید توجه داشت که نظارت بر عملکرد برای تحقق اهداف جمعیت هلال احمر، حیاتی است و باید به شکل جدی در دستور کار قرار گیرد همچنین این امر ابعاد متعددی دارد و بی شک در این عرصه نظارت دقیق برای بهره‌گیری صحیح از منابع اهمیتی دوچندان دارد. اساساً وجود نهاد نظارتی یک نعمت است، زیرا کمک می‌کند تا امور به شکل صحیح انجام شود و در چنین فضایی، بازرسی منظم منجر به افزایش بهره‌وری می‌شود.

کولیوند در بخش دیگری از جلسه با کارکنان حوزه بازرسی، انتخابات مجلس شورای اسلامی را آبروی کشور توصیف کرد و گفت: شرکت در انتخابات منجر به پیشرفت کشور می‌شود، زیرا با انتخاب اصلح می‌توان به قانونگذاری صحیح در کشور کمک و موانع توسعه را حذف کرد.

وی تصریح کرد: همه افرادی که به عنوان کاندید در انتخابات حضور دارند مورد تأیید نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، اما هر شخص با ایمان، کار آمد، پرانگیزه، پایبند به ارزش‌های دینی، وفادار به مردم و کشور باشد، در مقابل دشمنان سرسخت و در مقابل مردم فروتن باشد را می‌توان به عنوان یک فرد اصلح در انتخابات در نظر گرفت و به او رأی داد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار