تحقق ۱۰۲ درصدی درآمدهای مالیاتی لرستان

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: ۱۰۲ درصد درآمد‌های مالیاتی نسبت مصوب ۱۱ ماهه سال ۱۴۰۲ تحقق یافته است.

سمانه حسن‌پور در جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان که با موضوع بررسی عملکرد یازده‌ماهه درآمدهای استان در سالن جلسات سازمان مدیریت برگزار شد، گفت: مالیات حق دولت است و تمامی آن صرف هزینه های جاری و عمرانی دستگاه های اجرایی برای جامعه می شود.
وی با اشاره به درآمدهای مالیاتی افزود: درآمدهای مالیاتی مصوب ۱۱ ماهه امسال ۲۰۴۶۵ میلیارد ریال است که با تلاش و همت اداره کل مالیاتی مبلغ ۲۰۹۱۵ میلیارد ریال وصول شده که نسبت به مصوب، ۱۰۲ درصد تحقق پیدا کرده است.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان ادامه داد: درآمدهای غیر مالیاتی با پیگیری های به عمل آمده توسط ستاد درآمد استان رشد ۱۶۸ درصدی داشته و حدود مبلغ ۱۴۲۵ میلیارد ریال بوده است.
رئیس ستاد درآمد استان تصریح کرد: درآمدهای عمومی مصوب ۱۱ ماهه سال جاری ۲۱۳۱۱ میلیارد ریال بوده که مبلغ ۲۲۳۴۰ میلیارد ریال تاکنون وصول شده و نسبت درصد تحقق سال‌جاری ۱۰۵ درصد رشد داشته است.
حسن‌پور در پایان با بیان اینکه مالیات از منابع بودجه دولت است و از مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی که در وصول درآمدهای مالیاتی تلاش کردند باید تقدیر کرد، گفت: بوسیله مازاد درآمدهای استانی سهمی از آن صرف خدمات عمومی و کسری بودجه‌های جاری و عمرانی خواهد شد.

برچسب ها: مالیات ، برنامه ریزی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.