اساس و قدرت نظام اسلامی مشارکت مردم در انتخابات است

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت کردستان بر لزوم مشارکت گسترده جامعه تولید، صنعت و معدن استان در انتخابات تاکید کرد و گفت: اساس و قدرت نظام اسلامی مشارکت همه آحاد مردم در انتخابات است.

بختیار خلیقی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت کردستان با تاکید بر اینکه در نظام اسلامی تصمیم سازی‌ها با مردم است، اظهار داشت: حضور حداکثری مردم یک ضرورت برای تداوم بقا و استمرار نظام است و جامعه پرتلاش و زحمت‌کش صنعتگران، معدنکاران، تجار و بازاریان همواره در عرصه‌های مختلف کشور به ویژه در عرصه انتخابات حضوری پررنگ داشته و دارند.

وی افزود: حضور همیشگی و گسترده مردم در انتخابات در سال‌های مختلف عزت ایران اسلامی و سرشکستگی دشمنان و بدخواهان را در پی داشته است.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت کردستان ضمن دعوت از فعالان اقتصادی، تولید کنندگان، صنعتگران، معدن کاران، تجار، بازرگانان، اصناف و بازاریان متعهد به این آب و خاک برای مشارکت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، از همه فعالان این عرصه، خواست تا با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای در روز یازدهم اسفند ماه جاری بار دیگر وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.