انتخاب کردن یک مقوله عقلانی است

استاندار اذربایجان شرقی گفت: انتخاب کردن یک مقوله عقلانی برای هر انسانی است در موضوع انتخابات اگر برای سرنوشت خود تصمیم نگیریم، دشمنان برای ماتصمیم می‌گیرند.

مالک رحمتی در دیدار با جمعی از نخبگان دانش آموزی استان با بیان اینکه، به لطف خدا نظام اسلامی زمینه‌ای فراهم کرده که همه آحاد مردم می‌توانندگفت: در امر انتخاب خادمان خود سهیم باشند و پیشرفت کشور را رقم بزنند. 

وی با تاکید بر اینکه ریل حرکتی جامعه در مجلس گذاشته می‌شود و به همین واسطه پیشرفت و آبادانی کشور اتفاق می‌افتد افزود: باید انتخاب کنیم، چون مجلس برای ما مهم است، انتظار داریم شما همواره برای تاریخ سازی، هویت افرینی و تمدن سازی تحت عنوان جوانان انقلابی عمل کنید، چون آینده کشور در دست شما است پس شما پای کار کشورید.

وی اظهار داشت: هر جوان باید به تنهایی یک رسانه برای جهاد تبیین و اگاهی بخشی به جامعه باشد تا کسانی که درتهاجم رسانه‌ای دشمن دچار شبهه می‌شوند را قانع کند، هر جریانی برای اینکه در کشور رو به رشد باشد باید شماموتور محرک ان باشید، این ایام را قدر بدانید و ان را دوران حکاکی بر روی سنگ بدانید.

استاندار آذربایجان شرقی خطاب به دانش آموزان نخبه استان در مورد اینکه چرا باید در انتخابات شرکت کنیم گفت: هر انسان دنبال موفقیت و پیروزی است، دنبال توسعه و آبادانی کشور است، خواست جوان این است که آینده پیشرفته‌ای داشته باشد و برای تحقق این پیشرفت باید مردم در اداره کشور سهیم و محور باشند، پس حضور مردم دراین عرصه بسیار مهم است، چون اگر این میدان را خالی بگذارند دشمنان وارد عرصه می‌شوند.

رحمتی تصریح کرد: یک عده از جوانان بدلیل وجود شبهه که توسط دشمنان ایجاد شده نیاز به روشنگری دارند، بایدتلنگری به آن‌ها بزنیم و با ان‌ها گفتگو داشته باشیم تا به جمع آگاهانه برسند و با معرفت بخشی شاهد آینده روشن وپیشرفته در ایران عزیزمان باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: شما برای اینکه بتوانید همواره انسانی موفق باشید، باید در زندگانی سبک و روش انتخاب را یاد بگیرید تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید، همه انتخابات شما در مراحل مختلف زندگی باید آگاهانه و از روی پرسشگری باشد، برای کسب موفقیت باید مطالعه هدف دار داشته باشید.

در این جلسه تعدادی از دانش آموزان نخبه نظرات خود را در خصوص مشارکت حداکثری جوانان در انتخابات ۱۱اسفند را بیان داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.