کولاک و یخبندان جاده قم به اراک را مسدود کرد

رئیس پلیس‌راه استان قم با اشار به بارش سنگین برف گفت: جاده قم به اراک به دلیل کولاک و یخبندان مسدود است.جاده قم به اراک به دلیل کولاک و یخبندان مسدود است

سرهنگ مختار پناهی، رئیس پلیس‌راه استان قم با بیان اینکه جاده قم به اراک به دلیل کولاک و یخبندان مسدود است گفت: عوامل پلیس راه تنها در صورت اضطرار به خودرو‌هایی که زنجیر چرخ داشته باشند، اجازه تردد دراین مسیر را می‌دهند.

وی افزود:‌جاده قم به تفرش و قم به کهک نیز به دلیل بارش برف و یخبندان مسدود می‌باشد.

پناهی با اشاره به اینکه که پلیس و عوامل راهداری با تمام قوا در خدمت مردم هستند و اقدام‌هایی همچون نمک پاشی و برف روبی را انجام داده‌اند گفت: خوشبختانه حادثه تصادف منجر به فوت و مصدومیت در محور‌های قم نداشته‌ایم.

 رئیس پلیس‌راه استان قم گفت: هم اینک محور‌هایی از جمله آزادراه قم - تهران، قم - گرمسار، قم - کاشان و جاده قدیم قم - تهران باز و وضعیت ترافیک عادی و روان است.

وی به مردم توصیه کرد با توجه به تداوم بارندگی و افت شدید دما و یخ زدگی معابر و جاده ها، از سفر‌های غیرضروری پرهیز شود و در صورت سفر حتما تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته، از سلامت خودرو اطمینان داشته باشند و با پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز، با صبر و حوصله اقدام به رانندگی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.