دعوت امام جمعه و استاندار ایلام از مردم برای حضور در انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و استاندار ایلام در پیام مشترکی، مردم را به حضور گسترده در انتخابات ۱۱ اسفندماه دعوت کردند.

متن پیام مشترک حجت‌الاسلام‌و المسلمین اله‌نور کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مردم شریف، آگاه و همیشه در صحنه‌ی استان ایلام؛ اکنون که در این مقطع حساس تاریخی که یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخابات‌ها را در پیش‌روی خود داریم ضرورت مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.
 
تاریخ و تجربه‌ی عمر مبارک نظام اسلامی گواهی می‌دهد هر زمان مردم در صحنه بوده‌اند شاهد توفیقات و دستاورد‌های بی‌بدیل و تاریخی بوده‌ایم و امروز نیز این حضور پرشکوه می‌تواند کشور را در دستیابی به اهداف پیش‌رو موفق و دشمنان این نظام مقدس را در اعمال نقشه‌های شوم و ظالمانه‌شان بیش از پیش مایوس و ناامید بسازد.
 
به یقین عرصه‌ی انتخابات، تجلی حضور مردمی ولایت‌مدار و ایثارگر است که در بیش از چهار دهه‌ی پرفراز و نشیب پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به ندای امام‌راحل (ره) و رهبر فرزانه‌ی انقلاب (مدظله‌العالی) لبیک گفته و با تمسک به آیه‌ی شریفه «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّروا ما بانفسهم» با شرکت در ۳۸ انتخابات که در نوع خود در دنیا کم نظیر و حتی بی‌نظیر است، سرنوشت خود را رقم زده و از انقلاب و کشور و نظام مردم‌سالاری دینی خود پاسداری کرده‌اند.
 
اکنون که در آستانه‌ی انتخابات مهم و سرنوشت ساز دوازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره‌ی مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفندماه قرار گرفته‌ایم، از همه‌ی آحاد مختلف مردم سلحشور و شریف استان ایلام دعوت می‌کنیم با حضور گسترده در انتخابات پیش‌رو، موجبات اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم آورده و با انتخاب نمایندگان اصلح و شایسته برای حضور در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، حق تعیین سرنوشت خود را به منصه‌ی ظهور رسانده و امکان تسریع در پیشرفت همه‌جانبه‌ی کشور را فراهم سازند.
 
بی‌شک حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای موجب عزت، اعتلا، سربلندی و سرافرازی کشورمان در اقصی نقاط دنیاست و این حضور به منزله‌ی القای انرژی به دوست‌داران این آب و خاک، دوست‌داران نظام و دوست‌داران دین و مذهب چه در داخل و چه در خارج است.
 
در پایان توفیق و سربلندی ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه مردم شریف استان ایلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمائیم.
 
اله‌نور کریمی‌تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام‌ جمعه ایلام
حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.