تقدیر از برگزیدگان جشنواره ادبی هنری پروردگارا/ ارسال ۴۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره

پیش از ظهر امروز برگزیدگان جشنواره ادبی هنری پروردگارا با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران تقدیر شدند.

مجید باقری، معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورای شهرداری تهران در اختتامیه نخستین جشنواره ادبی هنری پروردگارا که پیش از ظهر امروز در عمارت امین السلطان برگزار شد، استعدادیابی و تقویت توانمندی کارکنان را مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره دانست و گفت: مدیریت فرهنگی از مهمترین موضوعات مطرح در حوزه سرمایه انسانی است که البته این مدیریت و شناسایی استعداد‌ها نیازمند ایجاد بستر‌ها و زیر ساخت‌های لازم است.

وی ضمن تقدیر از مدیرکل رفاه جهت برگزاری این جشنواره، کیفیت آثار ارسال شده را قابل توجه عنوان کرد و گفت: قطعا تقدیر از برگزیدگان پایان بخش این رویداد فرهنگی نخواهد بود و بهره گیری از ایده‌های خلاق و توانمندی نفرات برتر در مدیریت شهری و معرفی به دیگر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 محمد بنی حسن مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در این مراسم افزود: این جشنواره در دو بخش هنری و ادبی در رشته‌های شعر، داستان، خوشنویسی، عکاسی و طراحی پوستر همزمان با ولادت حضرت علی (ع) آغاز شد که خوشبختانه با استقبال قابل توجه کارکنان توام بود.

وی با بیان اینکه در این جشنواره به رغم تخصصی بودن آن، شرکت بیش از ۲۰۰۰ نفر از کارکنان شهرداری تهران در ۵ رشته را شاهد بودیم، اظهارداشت: در مجموع حدود ۴۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد، که پس از داوری، ۶۰ اثر برگزیده شدند.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه این جشنواره در راستای بستر سازی در جهت بروز خلاقیت‌های ادبی و هنری و همچنین تقویت ارزش‌ها و باور‌های دینی برگزار شد، تصریح کرد: شناسایی استعداد‌ها و ارج نهادن به پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی هدف دیگر این جشنواره بود و ان‌شاءالله از این توانمندی و ظرفیت در برنامه‌های آتی شهرداری استفاده خواهد شد.

به گفته بنی حسن، آیین‌ها و مناسک دینی و هویت اسلامی و ایرانی، دعا و نیایش، امیرالمومنین علی (علیه السلام) در شعر و ادبیات فارسی، جوانمردی و نوع دوستی و معماری اسلامی و تزئینات وابسته مهمترین موضوعات این جشنواره بود و به برگزیدگان جوایز نفیس اهداء شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار