محسن رضایی: دشمنان را ناامید و مایوس می‌کنیم

دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا گفت: روز جمعه همه با هم در میعادگاه و رزم‌گاه شهدا، با رأی خود دشمنان را ناامید و مایوس می‌کنیم.

محسن رضایی با تاکید بر اهمیت سیاسی فراوان انتخابات و اثرگذاری آن بر امنیت و اقتصاد کشور خطاب به مردم، اظهار داشت: شما در دوران انقلاب با لبیک به امام خمینی (ره) استبداد و دیکتاتوری پهلوی را از کشور بیرون کرده و در دوران دفاع مقدس، ارتش متجاوز رژیم بعث را بیرون راندید.

وی ادامه داد: امروز نیز لبیک به رهبر فرزانه و حکیم انقلاب جهت شرکت در انتخابات از چند جهت دارای اهمیت است؛ اول اینکه با شرکت پُرشور در انتخابات دیوار تحریم شکسته خواهد شد، ثانیاً کارآمدی در کشور با انتخابات نمایندگان شایسته بالا خواهد رفت و ثالثاً با توجه به رونمایی از اقتدار ایران در غرب آسیا و اینکه در حوادث اخیر دشمنان متوجه شده‌اند بدون مشارکت ایران دستیابی به صلح و امنیت ممکن نیست، مشارکت پرشور مردم در انتخابات، جایگاه بین‌الملل ایران را تقویت خواهد کرد.

دبیر شورای عالی هماهنگی سران قوا در پایان گفت: ان‌شاءلله روز جمعه همه با هم در میعادگاه و رزم‌گاه شهدا، با رأی خود دشمنان را ناامید و مایوس می‌کنیم.

منبع : ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار