فرمانده سپاه سلمان:

سپاه و بسیج تا پایان بحران سیل در کنار مردم هستند

فرمانده سپاه سلمان گفت: گروه‌های جهادی سپاه و بسیج با تمام ظرفیت و تا پایان بحران در کنار مردمان عزیز استان خواهند بود.

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه حضور و سرکشی از مناطق سیل زده جنوب استان اظهار داشت: سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان از ابتدای وقوع سیل در مناطق مختلف استان با اعزام گروه‌های جهادی بسیجی در کنار سایر سازمان خدمت رسان اقدام به امدادرسانی به هموطنان عزیز نمود.

وی افزود: جهادگران ما پس از احصاء میزان خسارات وارده در اقصی نقاط استان با به کارگیری تمامی ظرفیت‌ها اقدامات خود را آغاز نمودند؛ برای این منظور هم از ظرفیت گروه‌های جهادی بومی استفاده شد و هم ظرفیت گروه‌های جهادی اعزامی از مرکز استان و کشور به کار گرفته شد.

شفائی تاکید کرد: بازگشایی معابر آسیب دیده، انتقال مصدومان و آسیب دیدگان به مراکز درمانی به وسیله قایق و سایر وسایل نقلیه مناسب، فعال سازی آشپزخانه جهت توزیع غذای گرم، توزیع نیازمندی‌های اولیه در بین سیل زدگان از جمله اقدامات صورت گرفته توسط گروه‌های جهادی می‌باشد.

وی افزود: همچنین در ساعات اولیه وقوع سیل مردمی که در مناطق پر خطر حضور داشتند با همیاری شورا‌ها و بسیجیان بومی، تخلیه مردم درگیر با سیل به مناطق امن توسط گروه‌های جهادی صورت گرفت.

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: کمک به ترمیم و بازسازی زیرساخت‌های مناطق درگیر به خصوص اتصال برق و آب آشامیدنی نیز توسط گروه‌های جهادی در حال اقدام می‌باشد.

شفائی در پایان خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی سپاه و بسیج با تمام ظرفیت و تا پایان بحران در کنار مردمان عزیز استان خواهند بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار