از دستگیری سارق کابل برق تلمبه‌های کشاورزی تا اعتراف به ۲۲ فقره سرقت در فارس

مهم‌ترین حوادث ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

 مهم‌ترین حوادث روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

اعتراف سارق به ۲۲ فقره سرقت در شیراز 

رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری سارق منزل و کشف ۲۲ فقره سرقت در شیراز خبر داد. 

سرهنگ کاووس حبیبی رئیس پلیس آگاهی استان فارس بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در برخی از محله‌های شهر شیراز، رسیدگی به پرونده در اختیار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

او ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، در نهایت یک متهم شناسایی و طی یک عملیات منسجم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ حبیبی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۲۲ فقره سرقت منزل اعتراف کرد، گفت: در این رابطه یک خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر و مقادیری اموال مسروقه از آن کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس تصریح کرد: نصب حفاظ‌های نرده‌ای بر روی دیوار‌ها و بالای درب عامل بازدارنده و مهمی در پیشگیری از سرقت منزل است.

توقیف تریلر حامل احشام قاچاق در شیراز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان فارس از توقیف یک کامیون تریلر حامل ۱۵ میلیارد ریال احشام قاچاق در شیراز خبر داد.

سرهنگ احمد رضا خرم رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان فارس اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی هنگام گشت زنی در کمربندی شهر شیراز به یک دستگاه کامیون تریلر مشکوک شدند و دستور ایست دادند که راننده آن بدون توجه اقدام به فرار کرد.

او ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، در نهایت این کامیون تریلر توسط مأموران متوقف و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این خودرو حامل احشام قاچاق است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: کامیون تریلر به مقر انتظامی انتقال و در بررسی‌های تکمیلی، ۱۰۱ رأس گوسفند قاچاق از آن کشف شد.

سرهنگ خرم با اشاره به اینکه در این خصوص یک متهم دستگیر و پرونده تشکیل شد، افزود: ارزش احشام کشف شده بنا به اظهار نظر کارشناسان مربوطه، ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

دستگیری سارق اماکن خصوصی در داراب

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از دستگیری سارق اماکن خصوصی و اعتراف او به ۱۵ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ علیرضا نوشاد فرمانده انتظامی شهرستان داراب، اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان داراب، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با اقدامات پلیسی متهم را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، او را در اقدامی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ نوشاد با بیان اینکه متهم در تحقیقات به ۱۵ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف کرد، گفت: در این رابطه ۲ نفر خریدار اموال مسروقه نیز دستگیر شدند.

دستبند بر دست متهم

خودرو سرقتی در کوار کشف شد

فرمانده انتظامی کوار از کشف یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس سرقتی در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ سیدرحمان هاشمی فرمانده انتظامی کوار بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان کوار هنگام گشت‌زنی در حوزه استحفاظی به یک خودرو پژو پارس که در کنار جاده پارک شده بود، مشکوک شدند و آن را مورد بررسی قرار دادند.

او افزود: در بررسی‌های اولیه و استعلام از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد که خودرو مسروقه است که جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کوار با بیان اینکه تلاش برای دستگیری سارق ادامه دارد، تصریح کرد: شهروندان هشدار‌ها و آموزش‌های پلیس را جدی گرفته و به منظور جلوگیری از وقوع پدیده نابهنجار سرقت، ضمن استفاده از تجهیزات بازدارنده و رعایت نکات ایمنی، در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

دستگیری سارق سابقه دار در خرمبید

فرمانده انتظامی خرمبید از دستگیری سارق اماکن خصوصی با ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ علی اکبر کریمی فرمانده انتظامی خرمبید بیان کرد: پس از وقوع چند سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان خرمبید، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او تصریح کرد: کارآگاهان این فرماندهی با تلاش شبانه‌روزی و به کارگیری گشت‌های نامحسوس، در این خصوص یک سارق سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی، او را دستگیر کردند.

سرهنگ کریمی با بیان اینکه سارق در بازجویی اولیه به ۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد، گفت: سارق پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

عاقبت متهم

دستگیری سارق کابل برق تلمبه‌های کشاورزی در فیروزآباد

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از دستگیری سارق کابل برق تلمبه‌های کشاورزی با ۵ فقره سرقت خبر داد. 

سرهنگ مهدی جوکار فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق از تلمبه‌های کشاورزی شهروندان در سطح شهرستان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و تحقیقات پلیسی، یک متهم را شناسایی و با دستور مرجع قضایی او را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد تصریح کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی فنی پلیس به ۵ فقره سرقت کابل برق از تلمبه‌های کشاورزی در این شهرستان اعتراف کرد.

سرهنگ جوکار با بیان اینکه سارق پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودرو‌ها و افراد ناشناس در اطراف منزل و باغ‌ها بخصوص در ساعت‌های پایانی شب، موضوع را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

برچسب ها: دستگیری سارق ، سرقت
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.