استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد؛

انتخابات سرنوشت و آینده مردم را تعیین می‌کند

استاندار آذربایجان شرقی انتخابات را تعیین‌کننده سرنوشت و آینده مردم عنوان کرد.

آقای رحمتی صبح جمعه در اولین دقایق اخذ رای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در مسجد فاطمة الزهرای شهرک ارم تبریز رای خود را به صندوق انداخت.

وی انتخابات را تعیین‌کننده سرنوشت و آینده مردم عنوان و به حضور پرشور مردم در دقایق اولیه اخذ رای اشاره کرد و گفت: از مردم عزیز خواهشمندیم با حضور خود در شعب اخذ رای در ساعات اولیه رای گیری از ایجاد ازدحام در ساعات پایانی جلوگیری کنند.

وی افزود: مردم همیشه خود را برای نظام و انقلاب اسلامی اثبات کرده‌اند و در راستای تامین امنیت، رشد و پیشرفت کشور جوانان ما از جان خود گذشته و شهید یا جانباز شده‌اند و برخی نیز برای رشد و اعتلای وطن به مدارج علمی بالایی رسیده‌اند اکنون وظیفه ما مردم رای دادن است که کمکی برای رشد، پیشرفت، سربلندی، امنیت و اقتدار کشور باشیم.

وی به توجه جهانیان و رسانه‌های خارجی به حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: مردم ایران بار‌ها با بصیرت، موقعیت شناسی و زمان شناسی در بزنگاه‌های تاریخی حضور یافته اند و امروز نیز با حضور خود ریل توسعه آینده کشور را رقم خواهند زد.

آقای رحمتی تاکید کرد: ایران قوی لازمه مجلس قوی است و امیدواریم مردم و جوانان آگاهانه با حضور خود این امر را تحقق بخشند و افتخار داریم که در آذربایجان شرقی از تمامی طیف‌ها و افکار کاندیدا‌هایی حضور دارند.

شایان ذکر است انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور پرشور مردم در سراسر کشور در حال برگزاری است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار