استاندار قم:

قم تنها استانی است که انتخابات در آن ۱۰۰ درصد الکترونیکی برگزار می‌شود

استاندار قم گفت:استان قم تنها استانی است که فرآیند اخذ رای در آن به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و به همین منظور سه هزار ۷۳۵ صندوق الکترونیکی پیش بینی شده است.

سید محمد آقامیری روز جمعه در محل ستاد انتخابات استان قم با اشاره به فراهم بودن تمام امکانات برای برگزاری انتخابات در این استان گفت: قم تنها استانی است که انتخابات در آن به صورت ۱۰۰درصد الکترونیکی برگزار می‌شود  و به همین منظور سه هزار ۷۳۵ صندوق الکترونیکی پیش بینی شده است.

وی افزود: طبق زمان‌بندی‌های قبلی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری راس ساعت هشت صبح به صورت همزمان درکشور آغاز شد.

استاتدار گفت: مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد زد و حضور حداکثری آن‌ها برگ زرین دیگری برای نظام جمهوری اسلامی ایران رقم می‌زند.

وی خاطرنشان کرد: هرکس به کشور و نظام انقلاب اسلامی علاقه‌مند است باید پای صندوق رای آمده تا سرنوشت خویش را با رای خود ثبت کند.

استاندار قم گفت:‌ما قمی‌ها عادت داریم در هر شاخصی اولین باشیم امیدوارم در این انتخابات هم جزو اولین استان با تحقق مشارکت حداکثری باشیم.

 ۲۸۱ کاندید برای ورود به مجلس شورای اسلامی از استان قم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که از این تعداد سه نفر به مجلس راه خواهند یافت.
سه نامزد انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم هم بر سر یک کرسی این مجلس با هم به رقابت می پردازند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار