حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه:

انتخاب نمایندگان اصلح به پیشرفت کشور کمک می‌کند

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: انتخاب نمایندگان اصلح به پیشرفت کشور کمک می‌کند و باعث رشد و بالندگی می‌شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه صبح امروز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ پس از انداختن رای خود به صندوق در مسجد قدس، درباره دلیل حضور زودهنگام خود پای صندوق رای اظهار کرد: وقتی مقام معظم رهبری زودتر از همه ما رای می‌دهند، اولا باید تبعیت کنیم ثانیا این تبعیت یک تبعیت مدللانه و معقولانه است، چون انسان هر چه زودتر به تکلیف شرعی و حق قانونی خود عمل کند، طبیعتا و بهتر و سریع‌تر به وظیفه خود عمل کرده است.

وی با بیان اینکه انتخاب نمایندگان اصلح برای مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بسیار برای رشد، بالندگی و پیشرفت کشور موثر است، افزود: امیدوارم با حضور پرشوری که مردم خواهند داشت نمایندگانی که رای می‌آورند به وظیفه‌شان درست عمل کنند و بیش از آن که به فکر گروه‌های قدرت و مافیا‌ها باشند به فکر مردم باشند و دست مافیا‌ها را قطع کنند و منافع ملی را مد نظر قرار دهند.

 خسروپناه همچنین تصریح کرد: نمایندگان منتخب اگر تعارض و تزاحمی بین منافع ملی و منافع حزبی و گروهی یا منافع قدرت‌طلبان به خصوص مفاسد اقتصادی پیش می‌آید، منافع ملی را مقدم بدانند. ما در این سال‌ها شاهد بودیم که گاهی اوقات تعداد معدودی از نمایندگان متأسفانه گرفتار آفت‌های مالی شدند که الحمدلله شورای نگهبان همه آن‌ها را شناسایی و ردّ کرد، ولی به هر حال این بستری است که نشان می‌دهد مجلس شورای اسلامی باید خودش نظارت جدی‌تری نسبت به خودش داشته باشد تا این تبعات منفی پیش نیاید.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیام خود به ملت ایران گفت: الان مهم‌ترین وظیفه‌شان انتخاب انسان‌های شایسته و کسانی است که امتحانشان را پس داده‌اند. الحمدلله در این افرادی که کاندیدا شده‌اند، افراد اصلح و شایسته متعدد است. ان‌شاءالله مردم این‌ها را انتخاب کنند و این افرادی هم که انتخاب می‌شوند و نمایندگان و وکلای مردم هستند وظیفه‌شان را درست انجام بدهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.