امام جمعه مهاباد:

انتخابات پرشور عامل مهم اقتدار روزافزون کشور است

امام جمعه مهاباد گفت: انتخابات پرشور جایگاه کشور را در عرصه‌های داخلی و بین المللی قوی کرده و خط بطلانی بر اندیشه‌های شوم بدخواهان این نظام مقدس خواهد بود.

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد در خطبه نمازجمعه این هفته، گفت: انتخابات مظهر حضور مردم خداباور و دینداری است که مشابه آن در هیچ یک از کشور‌های منطقه برگزار نمی‌شود.

وی اضافه کرد: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای لبیک گفته شود، راه برای حل بسیاری از مشکلات جامعه هموار خواهد شد.

امام جمعه مهاباد بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری عدم شرکت در انتخابات مشکلی را حل نمی‌کند و برعکس به مشکلات فعلی نیز خواهد افزود.

ماموستا امامی با اشاره به اینکه ما به عنوان اهل سنت درخواست‌هایی جدی طبق قانون داریم که با حضور همگانی در پای صندوق‌های رای آن‌ها را پیگیری خواهیم کرد، ادامه داد: حضور در انتخابات یک تکلیف و حق بوده و اگر از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنیم به طور حتم نتایج بهتری را نیز کسب خواهیم کرد.

وی حضور مردم اهل سنت را در پای صندوق‌های رای مایه مباهات دانست و گفت: حضور حداکثری ما در انتخابات در دیدگاه حاکمیت به منطقه هم تاثیرگذار خواهد بود.

وی در پایان از همه عوامل اجرایی انتخابات در سطح کشور به ویژه شهرستان در راستای برگزاری باشکوه این آیین سیاسی قدردانی کرد.

امام جمعه مهاباد در ادامه با اشاره به جنایت رژیم صهیونیستی در غزه گفت: اقدامات ظالمانه این رژیم با همراهی و پشتیبانی آمریکا به حدی بوده که در جریان دریافت کمک‌های انسان دوستانه بیش از ۱۱۲ نفر کشته و هزاران نفر زخمی شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.