وجود تعداد زیاد تعرفه در شعب اخذ رای شهرستان کرمانشاه

فرماندار کرمانشاه از افرادی که تاکنون برای رای دادن به شعب اخذ رای مراجعه نکرده‌اند خواست هر چه سریعتر به نزدیک‌ترین شعبه اخذ رای مراجعه کرده و رای خود را به صندوق بیاندازند.

محمدرضا آمویی فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه به تعداد زیاد تعرفه در شعب اخذ رای شهرستان کرمانشاه توزیع شده، گفت : در چند شعبه سطح شهر کرمانشاه کمبود تعرفه داشتیم که سریعا نسبت به توزیع تعرفه در این شعب برای اخذ رای از مردم اقدام شد.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان کرمانشاه در انتخابات دوره گذشته مشارکت ۳۰ درصدی را رقم زدند، گفت: احتمالا در این دوره افزایش مشارکت مردم این شهرستان را شاهد هستیم.

فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: ۸۷۵ هزار نفر در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه واجد شرایط رای دادن هستند که ۴۴۴ هزار نفر آن‌ها را مردان و ۴۳۱ هزار نفر را زنان تشکیل می‌دهند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ۶۴۵ شعبه اخذ رای در شهرستان کرمانشاه درنظر گرفته شده، گفت: ۵۴۵ شعبه اخذ رای مربوط به شهر کرمانشاه و بخش مرکزی می‌باشد، یک شعبه فرعی هم در کرمانشاه به اقلیت‌های مذهبی (کلیمیان) اختصاص یافته است.

آمویی تعداد شعب اخذ رای بخش‌های چهارگانه شهرستان کرمانشاه را ۱۰۰ شعبه عنوان و تصریح کرد: در بخش فیروزآباد ۳۶ شعبه، بخش ماهیدشت ۲۶ شعبه، بخش کوزران ۲۰ شعبه و در بخش بیلوار نیز ۱۸ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار