برگزاری پویش «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» با شعار «چهارشنبه سوری در کنار خانواده» در سراسر کشور اجرا می‌شود.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» با شعار «چهارشنبه‌سوری در کنار خانواده» اظهار کرد: هرساله از مدتی قبل از چهارشنبه‌سوری، حوادثی اتفاق می‌افتد و باعث نگرانی مردم می‌شود؛ خصوصاً افرادی که فرزند دارند.

وی افزود: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور برگزاری یک جشن ایمن و کم حادثه از سال ۹۵ پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» را آغاز کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به این موضوع که امسال هفتمین سالگرد این پویش است، ادامه داد: در این راستا جلسه‌ای با حضور روابط‌عمومی‌های سازمان‌های آتش‌نشانی کشور برگزار شد و پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» در همه کشور برگزار خواهد شد و  آتش‌نشانان در مدارس و اماکن تجمعی در این خصوص آموزش خواهند داد.

ملکی خاطرنشان کرد: هدف پویش «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک»، ممانعت از برگزاری چهارشنبه‌سوری نیست، بلکه چهارشنبه‌سوری کم حادثه و کم خطر است. امیداورم مردم هم با همراهی و همکاری کمک کنند تا یک شب کم حادثه و کم خطر در آستانه سال جدید داشته باشیم. به همکاری و همراهی شهروندان نیاز داریم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ماهان
۱۶:۳۸ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
مواد محترقه را شوخی نگیرید تا جایی که میتونید نخرید و استفاده نکنید چه بی خطر چه باخطر
چهارشنبه سوری را با قاشق زنی از آتش پریدن و دید و بازدید از اقوام اجرا کنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۸ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
لطفا به خطرات چهارشنبه سوری نه بگویید ومراقب کودکان ونوجوانان وجوانان خود باشید
آخرین اخبار