عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس دوازدهم شد

فرماندار نقده و رئیس حوزه انتخابیه نقده - اشنویه گفت: عبدالکریم حسین‌زاده با کسب ۳۶ هزار و ۴۱۶ رای از مجموع آرای ماخوذه در این حوزه به عنوان نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس دوازدهم انتخاب شد.

محمد نوبخت فرماندار نقده و رئیس حوزه انتخابیه نقده - اشنویه با اشاره به حضور بیش از ۹۷ هزار نفر در انتخابات حوزه نقده - اشنویه، گفت: در این حوزه انتخابیه همچنین علی پیام با ۳۰ هزار و ۷۷۷ رای و جمال امین‌عشایری با ۸ هزار و ۸۷۶ رای در جایگاه‌های بعدی قرار داشتند.

وی اضافه کرد: برای برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه در مجموع ۱۸۷ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در مناطق شهری و روستای شهرستان‌های نقده و اشنویه در نظر گرفته شده بود.

فرماندار نقده با بیان اینکه مشارکت مردم در این حوزه انتخابیه ۶۱ درصد بود گفت: ۳۱ کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نقده - اشنویه بود و این حوزه پرتراکم‌ترین حوزه انتخابیه در جنوب آذربایجان‌غربی به شمار می‌رفت.

نوبخت از مشارکت گسترده مردم شهرستان‌های نقده و اشنویه در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد.

عبدالکریم حسین‌زاده (متولد ۱۳۵۹ نقده) رئیس فراکسیون حقوق شهروندی و نمایندهٔ دوره‌های دهم و نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ نقده و اشنویه بود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ماه برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.