پیام قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی از حضور پرشور مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی از حضور پرشور مردم بابصیرت استان در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی کردند.

متن پیام قدردانی حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم و آقای رحمتی به این شرح است: مردم آگاه و همیشه در صحنه استان در جشن ملی ۱۱ اسفند شما با حضور پرشور، معنادار و شایسته تحسین خود بار دیگر عزم و اراده پولادین‌تان را برای اعتلا و سرافرازی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان نشان دادید و در لبیک به ندای رهبر حکیم انقلاب دوستان را خوشحال و دشمنان را ناامید کردید.

قطعاً برنده اصلی این انتخابات شما مردم بصیر و زمان‌شناس هستید که به رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان ثابت کردید که نظام اسلامی برخاسته از اراده ملت در ۴۵ سالگی خود همچنان در مسیر شکوفایی و بالندگی است.

لازم می‌دانیم از کلیه عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی، نیرو‌های انتظامی و امنیتی، معتمدان و اقشار مختلف مردم در هیئت‌های اجرایی و تمام کسانی که برای برگزاری این انتخابات در کمال سلامت، امنیت و آرامش کوشیدند قدردانی کنیم.

همچنین از تشکل‌ها، گروه‌ها و سلایق سیاسی مختلف به ویژه اصحاب رسانه و مطبوعات استان که دوشادوش همدیگر به صحنه آمده و در ترغیب مردم به حضور گسترده در پای صندوق‌های رای نقش‌آفرینی کردند تشکر می‌کنیم.

اکنون که رقابت‌های انتخاباتی به پایان رسیده وظیفه همگان، حرکت در مسیر همدلی و همکاری برای پیشرفت ایران عزیز است و امیدواریم منتخبان مردم با توجه جدی به مطالبات بحق موکلان خود در حوزه‌های انتخابیه، زمینه تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد را فراهم کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار