علی احمدی منتخب مردم میاندوآب، باروق و چهاربرج برای حضور در مجلس دوازدهم شد

فرماندار ویژه میاندوآب گفت: علی احمدی با کسب ۳۳ هزار و ۴۴۶ رای، منتخب مردم شهر‌های میاندوآب باروق و چهاربرج در مجلس دوازدهم شد.

محمدرضا رضایی فرماندار ویژه میاندوآب گفت: از مجموع ۹۶ هزار و ۷۲۹ آرای این حوزه انتخابیه بعد از علی احمدی، جهانبخش محبی نیا با ۲۶ هزار و ۶۱۳ رای، حسین فرج زاده ۱۷ هزار و ۹۵۹ رای، معصومه خلیل زاده ۶ هزار و ۶۹۰ رای و فریدون فائضی‌نیا ۲ هزار و ۶۲۷ رای بیشترین رای را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در این حوزه انتخابیه محراب محمدی با هزار و ۶۲۳ رای، صادق حسن نیاد با هزار و ۵۴۱ رای، جمشید داس زرین با هزار و ۳۴۰ را، صفر آقایی با هزار و ۲۷۸ رای، علیرضا اسماعیلی با ۸۳۷ رای، حسین جعفری با ۷۳۱ رای، عبادالله اسماعیل پور با ۵۵۶ رای، زینب جوانشیهر با ۵۰۱ رای، رحمان نعمتی با ۲۴۶ رای، عزیز شکریان با ۲۱۴ را، توحید عزیزی با ۱۳۹، مصطفی عباسی ۱۳۱ رای، علی نوروزی با ۸۸ رای، فردین تارویردی با ۷۱ رای، ایرج عباس زادیه با ۴۰ رای، وحید پورقنبر با ۳۲ رای و مهدی نجف زاده با ۲۶ رای در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

فرماندار ویژه میاندوآب گفت: ۳۴ داوطلب نهایی پس از بررسی صلاحیت کاندیدا‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه تایید صلاحیت نهایی شده بودند، اما ۱۲ نفر از آنان انصراف و از گرودنه رقابت خارج شدند.

وی افزود: برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این حوزه انتخابیه ۱۸۹ شعبه اخذ رای تعیین شده که از این تعداد ۸۹ شعبه مربوط به میاندوآب و مابقی در شهر‌های چهاربرق و باروق استقرار پیدا کردند.

«علی احمدی» اهل روستای حاج حسن علیا شهرستان میاندوآب و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است وی از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی و نامزدی در انتخابات دوره‌های دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه میاندوآب را در کارنامه دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.