پرونده نقل و انتقالاتی استقلال بسته شد

تیم فوتبال استقلال تهران بازیکن جدید دیگری جذب نخواهد کرد.

پنجره نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در حالی بسته شده که برخی از تیم‌های لیگ برتری از این فرصت هم برای تقویت خود استفاده نکرده‌اند تا بهترین فرصت به این منظور در نیم فصل رقابت‌ها از دست رفته باشد. در این بین استقلال نیز به خاطر شکاف ایجادشده بین علی خطیر و جواد نکونام و اختلافات عمیقی که از گذشته وجود داشت، هرگز نتوانست بر اساس خواسته‌های کادرفنی به اهداف تاکتیکی خود برسد تا آبی‌ها برای نیم‌فصل دوم به ۳ بازیکن بسنده کنند. 

نکته قابل توجه این‌که با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی حالا دیگر می‌توانند بازیکنان آزاد به خدمت بگیرند که با توجه به پر بودن لیست بزرگسالان استقلال، این آپشن نیز برای تیم نکونام در نیم فصل دوم رقابت‌ها غیرفعال خواهد بود.

بر همین اساس، اما طی روز‌های اخیر برخی اخبار حکایت از آن داشت که چند بازیکن زیر ۲۳ سال داخلی و خارجی مورد توجه قرار گرفته‌اند با این توضیح که مدیریت و کادرفنی، گزینه‌های یکدیگر را قبول نداشته و تنها روی گزینه‌های خود برای پیوستن به استقلال اصرار دارند. 

این در صورتی است که پرونده نقل و انتقالاتی استقلال همزمان با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بسته شده و بعید است در این مقطع زمانی بازیکن دیگری برای لیست زیر ۲۳ مورد توجه کادرفنی قرار داشته باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
امیر کلانتر
۱۸:۴۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
خطیر بفهمه پورسانت و رانت و حق‌دلالی داره، پنجره را باز میکنه و بازیکن میگیره!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
نگران نباشید دردونه بانک سرمایه و فدراسیونه باز میشه سریع
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
با ریشه های کم کاری و عقب ماندگی خود خواسته توسط نفوذی ها برخورد نکنید همین آش است و همین کاسه . فاسدان پیر و ملاکی که دنبال نابود کردن نیروی جوان و افزایش ناکامی در استان ها هستند و فکر می کنند خوانین و صاحب حق های پولدارند را کنار نزنید جوانان فریب خورده کنارتان می زنند . حلقه های علمی و صنعتی در استان ها ایجاد کنید تا جوانان کار و شغل و شکوفایی پیدا کنند
آخرین اخبار