بازدید از برج میلاد گران شد

با موافقت اعضای شورای شهر تهران بلیط بازدید از برج میلاد در سال ۱۴۰۳ افزایش پیدا کرد.

عباس حیدری مدیر عامل شرکت برج میلاد امروز در حاشیه دویست و نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران در تشریح قیمت جدید بازدید از برج میلاد در سال ۱۴۰۳ گفت: قیمت بلیط برج میلاد در سال ۱۴۰۲ برای سکوی دید باز ۸۰ هزار تومان، کل طبقات ۱۲۰ هزار تومان بود که با مصوبه شورای شهر تهران در سال ۱۴۰۳ قیمت بلیط سکوی دیدباز به ۱۰۰ هزار تومان و سه طبقه(سکو، موزه مشاهیر، موزه شهرداری)  به ۱۸۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و همچنین بلیط کل طبقات نیز به همراه گنبد آسمان در سال آینده ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به این ترتیب برای سال ۱۴۰۳، حدود ۲۵ درصد افزایش در بلیط بازدید از سکوی دید باز و ۵۰ درصد افزایش برای سایر طبقات پیش‌بینی شده است و طبقه گنبد آسمان نیز برای اولین بار ۳۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت برج میلاد همچنین در ارتباط با نرخ بلیط رستوران گردان برج میلاد گفت: این مجموعه در اختیار بهره‌بردار است و نرخ آن توسط اتحادیه صورت می‌گیرد در واقع شهرداری تهران مکان را اجاره و دستگاه‌های نظارتی بر نرخ‌های آن نظارت می‌کنند.

حیدری درباره ارائه تخفیف به اقشار مختلف جامعه برای بازدید از برج میلاد تصریح کرد: برای فعالان حوزه گردشگری ۳۰ درصد، خانواده شهرداری تهران، خبرنگاران و فعالان ورزشی ۵۰ درصد، دانشجویان و دانش‌آموزان ۵۰ درصد، ایثارگران و جانبازان بدون محدودیت افراد خانواده و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر رعایت حجاب در مجموعه برج میلاد گفت: وظیفه ما فضاسازی محیطی است که این کار صورت گرفته و در ارتباط با تذکر لسانی نیز همکاران ما در این زمینه کار را به خوبی انجام می‌دهند، اما در ارتباط با عدم ارائه خدمات به افراد بی‌حجاب این کار باید توسط دستگاه انتظامی و قضایی پیگیری شود، اما ما آمادگی همکاری را در این حوزه داریم.

مدیر عامل شرکت برج میلاد در ارتباط با برنامه‌های برج میلاد در ایام نوروز تصریح کرد: این برنامه‌ها از ۹ صبح تا ۲ بامداد ادامه خواهد داشت.

برچسب ها: برج میلاد ، تعرفه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
چشمون روشن
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۶:۳۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
انتخابات انجام شد و خیالتون راحت شد حالا وقت گران کردن و فشار بیشتر مالیاتی هستیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
با این برج میلاد مضحکه دنیا شدیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
دیگه انتخابات رد شد و منتظر اتفاقات واقعی باشید مردم همیشه در صحنه
Iran (Islamic Republic of)
کامبیز
۱۳:۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
مبارکه
آخرین اخبار