بیش از ۴ تن انواع موادمخدر در آذربایجان‌غربی کشف شد

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: با تلاش ماموران انتظامی مبارزه با موادمخدر، بیش از ۴ تن انواع موادمخدر در سطح استان کشف شده است.

سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: در راستای مبارزه بی امان با پدیده شوم اعتیاد و موادمخدر در سطح استان و با اشراف اطلاعاتی ماموران گمنام پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام چندین عملیات گسترده، ۶۱ باند و شبکه قاچاق و ترانزیت موادمخدر منهدم شد و ۲۹۷ نفر قاچاقچی و بیش از ۲ هزار نفر توزیع کننده و خرده فروش در این زمینه دستگیر شدند.

وی در ادامه با اشاره به بسیج امکانات و تجهیزات پلیسی سطح استان برای مبارزه با موادمخدر، تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه روزی ماموران، ۲۱۹ نقطه آلوده پاکسازی و بیش از ۱۳هزار نفر معتاد متجاهر از سطح معابر شهری جمع‌آوری و تحویل مراکز ترک اعتیاد در سطح استان شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: با مجاهدت‌ها و تلاش‌های مستمر پلیس، در این رابطه ۴ تن و ۷۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در سطح استان کشف و ضبط شد.

سردار جهانبخش از مردم استان درخواست کرد که در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان از عملکرد پلیس است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.