پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در مازندران از حضور پرشور مردم در انتخابات

نماینده ولی فقیه در مازندران در پیامی از مردم استان برای حضور پرشور در انتخابات قدردانی کرد.

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران، با صدور پیامی، از مردم استان برای حضور پرشور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَالَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهدینَّهُم سُبُلَنا

حضور پرشور و نشاط مردم دین‌دار، شریف و بزرگوار دیار علویان، مازندران در پای صندوق رای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان از ایمان و عشق به انقلاب دارد.

این حضور در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، بسی مایه مسرّت و شادی است.

رجاء واثق دارم مردم عزیز مازندران با این عمل خیر رضای خدا و خشنودی قلب مبارک حضرت حجت، روحی فدا را کسب کرده‌اند، ان‌شاالله

اینجانب از آحاد مردم عزیز استان و از تمامی نامزد‌های محترم ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، یکایک رای‌دهندگان به نامزد‌های مورد نظر خود در هر دو مجلس، نهادها، دستگاه‌ها، مقامات اجرایی، نظارتی و امنیتی به‌ویژه عزیزانی که بزرگواری نموده و اینجانب را به‌عنوان نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری برگزیده‌اند صمیمانه تشکر می‌نمایم.

از درگاه خداوند متعال توفیق خدمت بیش از پیش منتخبین به مردمی که دین خود را اداء و تکلیف بزرگی بر گردن نمایندگان خود واگذار کرده‌اند، مسئلت دارم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار