آماده‌سازی محل تجهیز کارگاه خطوط ۸ و ۹ مترو

شهردار منطقه ۱۵ و رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از محل تجهیز کارگاه خطوط ۸ و ۹ مترو در ضلع شمال و جنوب کندرو و دسترسی بزرگراه امام رضا (ع) بازدید کردند.

محمد شیری شهردار منطقه ۱۵ با اشاره به اینکه تکمیل خطوط ۸ و ۹ در راستای پیگیری‌های مستمر منطقه به منظور تسریع آغاز عملیات اجرایی خطوط ۸ و ۹ مترو پیش از از پایان سال و با هدف تحقق مطالبه جدی شهروندان انجام شد گفت: توسعه خطوط حمل و نقل عمومی به ویژه مترو در جنوب شرق پایتخت از اولویت‌های مدیریت شهری است که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

او با اشاره به اینکه تنها خط انبوه بر حمل و نقل همگانی در منطقه ۱۵، خط ۶ مترو تهران است که در منتهی الیه بخش غربی منطقه واقع شده و تاثیر قابل توجهی بر کاهش ترافیک محدوده ندارد افزود: طرح راه اندازی خطوط ٨ و ٩ مترو تهران و اتصال منطقه ۱۵ به شبکه ٣٠٠ کیلومتری شهر تهران نقش بسزایی در کاهش ترافیک جنوب شرق تهران خواهد داشت.

شهردار منطقه افزود: با راه اندازی خطوط ٨ و ٩ مترو تهران تعداد ایستگاه‌های مترو از ۵ ایستگاه در خط ۶ به ١٣ ایستگاه در خطوط ۶و٨و٩ افزایش می‌یابد که ایستگاه ترمینال بعثت تبادلی خطوط ۶ و ٨ و ایستگاه میدان بسیج تبادلی خطوط ٨ و ٩ به عنوان مهمترین ایستگاه‌های مترو در منطقه ۱۵ خدمت رسانی خواهد کرد.

محمد شیری شهردار منطقه ۱۵، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ یحیی ابراهیمی رئیس پلیس راهور بزرگراهی و سرهنگ صفر عبادی سرکلانتر بزرگراهی از ضلع شمال و جنوب کندرو و دسترسی‌های بزرگراه امام رضا (ع) به منظور تجهیز کارگاه خطوط ۸ و ۹ مترو بازدید و پیرامون اثرات ترافیکی این موضوع گفتگو کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار