سرویس‌دهی در خط یک متروی تهران از سر گرفته شد

مدیر روابط عمومی مترو تهران از رفع مشکل قطع برق و از سرگیری خدمات‌رسانی به مسافران حدفاصل ایستگاه‌های ۱۵ خرداد تا شهید بخارایی خبر داد.

هادی زند مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه حرکت قطار‌ها در تمام ایستگاه‌های خط یک از سر گرفته شده است، گفت: ساعت ۱۹:۱۰ امروز، به علت بروز حریق در سیستم الکترونیکی RS در ایستگاه شوش، برق خط یک حدفاصل ایستگاه‌های ۱۵ خرداد تا شهید بخارایی قطع و حرکت قطار‌ها متوقف شده بود که این مشکل برطرف شده و اکنون خدمات‌رسانی در این خط بدون مشکل در حال انجام است.

وی با تأکید بر اینکه حریق پست برق ایستگاه شوش در همان دقایق ابتدایی توسط سازمان آتش‌نشانی اطفا شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه آسیبی به مسافران و شهروندان وارد نشد.

زند تصریح کرد: با تلاش کارکنان و تکنسین‌های فنی شرکت بهره‌برداری مترو تهران، برق این بخش از خط یک در ساعت۲۱:۰۵ وصل و خدمات‌رسانی از سر گرفته شده است.

حریق ایستگاه مترو شوش مصدومی نداشت

همچنین جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات آتش سوزی در ایستگاه متروی شوش اعلام کرد: ساعت ۱۹ و ۱۰ امروز آتش سوزی در ایستگاه متروی شوش به آتش نشانی گزارش شد.

وی افزود: پست برق دچار حریق شده بود که آتش بدون تلفات و مصدوم مهار شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان مترو در دست بررسی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار