افتتاح و راه‌اندازی هفته ای یک پروژه در حوزه سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : پیشرفت‌های خوبی هم در حوزه سلامت در استان داشتیم به طوریکه به صورت هفتگی شاهد افتتاح و راه‌اندازی پروژه در حوزه سلامت هستیم.

قباد محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نشست هیأت رئیسه گفت :️ خدمات خوبی در حوزه سلامت به مردم ارائه شده و پیشرفت‌های خوبی هم در حوزه سلامت در استان داشتیم به طوریکه به صورت هفتگی شاهد افتتاح و راه‌اندازی در حوزه سلامت هستیم.

وی ادامه داد: انگیزه در انجام کار‌ها بسیار مهم است و مهمترین عوامل در ایجاد انگیزه هدف است، اگر کسی هدف مشخصی نداشته باشد انگیزه هم نخواهد داشت و کار‌ها را به درستی انجام نمی‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ️تصریح کرد: هدف همه ما خدمت به مردم در حوزه سلامت است و نباید هدف را گم کنیم، توجه به همین هدف باید مدنظر همه اعضای هیأت رئیسه قرار بگیرد؛ ️ چنانچه هدف را درست تعیین کنیم و برای آن تلاش کنیم نتیجه آن خوشحالی مردم است که بالاترین اجر برای کادر سلامت است.

وی خاطرنشان کرد: شجاعت در انجام کار‌ها یکی از ثمرات هدف داشتن است مدیری که به درستی بداند که دنبال چه چیزی است با شجاعت و قاطعانه گام برمی دارد و در راه خدمت به مردم از کسی واهمه‌ای ندارد.

محمدی با اشاره به حضور پرشور همکاران حوزه سلامت در انتخابات، گفت: این حضور نشان‌دهنده بصیرت و بینش عمیق است. ️کادر سلامت همپای مردم و دوشادوش مردم در انتخابات شرکت کردند و یک‌بار دیگه قدرت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دادند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار