روی کین: آمار ۱۱ باخت در لیگ برای منچستر یونایتد ترسناک است

بازیکن سابق تیم فوتبال منچستر یونایتد پس باخت این تیم مقابل منچستر سیتی گفت: ۱۱ بازی لیگ است که آن‌ها باخته‌اند و این یک آمار ترسناک است.

روی کین بازیکن سابق تیم فوتبال منچستر یونایتد پس از شکست ۳ بر یک تیم سابقش مقابل منچستر سیتی گفت: باخت مقابل منچسترسیتی به معنی یازدهمین باخت تیم تن هاخ است و بد نیست بدانید که بدترین آمار شیاطین سرخ در تاریخ لیگ برتر از این لحاظ، ۱۲ باخت بوده است که در دو فصل لیگ برتر (۱۴-۲۰۱۳ و ۲۲- ۲۰۲۱) بدست آمده و یونایتد تنها یک شکست دیگر تا برابری با این رکورد منفی فاصله دارد.

او ادامه داد: ۱۱ بازی لیگ است که آن‌ها باخته‌اند و این یک آمار ترسناک است. وقتی در نظر بگیرید که منچستریونایتد چه تیمی است، آنگاه واقعا این همه گل خورده و این شکست‌ها وحشتناک است. ما هفته گذشته در مورد بازی فولام صحبت کردیم، جایی که بازیکنان اصلا هیچ انرژی و رمقی نداشتند، اما در این مسابقه در ۲۵ - ۲۰دقیقه آخر بازی درست مثل اسباب‌بازی بازیکنان منچسترسیتی بودیم.

کین خاطرنشان کرد: حتی وقتی یک گل هم جلو بودیم بازهم آن‌ها تیم برتری بودند. بازیکنان سیتی آمدند و تفاوت‌ها را رقم زدند. به نظرم حتی می‌توانست نتیجه‌ای بدتر از این هم رقم بخورد و با چهار، پنج گل شکست بخوریم. دقایق پایانی مسابقه درست مثل بازی مرد‌ها با پسربچه‌ها بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار