پرواز هواپیماهای نظامی در آسمان البرز

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مستقر در البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد: در حاشیه نمایشگاه صنعت هوایی طی چند روز آینده هواپیماهای نظامی کشور به پرواز در می آیند که جای نگرانی نیست.

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام مستقر در البرز در اطلاعیه ای با اشاره به برپایی نمایشگاه صنعت هوایی طی چند روز آینده در این مجموعه اعلام کرد: در حاشیه این نمایشگاه هواپیماهای نظامی کشور به پرواز در می آیند که جای نگرانی نیست. در این اطلاعیه آمده است: همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام شاهد پرواز هواپیماهای نظامی در آسمان استان البرز خواهیم بود.

بر همین اساس به اطلاع مردم استان البرز به ویژه ساکنان شهرهای محمدشهر، ماهدشت، جعفرآباد، مشکین دشت، کمال آباد، احمدآباد،کیانمهر، مهرشهر، قزلحصار، اشتهارد و چهارباغ می‌رساند که این پروازها و صداهای مربوط به غرش پروازهای نظامی که شنیده می شود به دلیل برگزاری این رویداد ملی بوده و هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

نخستین نمایشگاه صنعت هوایی پیام از ۱۶ تا ۱۹ اسفندماه ساعت۱۰ تا۱۸ در فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار می‌شود که در ایام برگزاری این نمایشگاه، شاهد به پرواز درآمدن هواپیماهای نظامی و آموزشی خواهیم بود.

علاقمندان به بازدید از نمایشگاه هوایی پیام می توانند برای نام نویسی به سایت نمایشگاه به نشانی https://payamairshow.com مراجعه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.