حمله با سلاح سرد به قائم مقام مسئول فنی یکی از داروخانه‌های شیراز

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، خواستار رسیدگی و برخورد قانونی در زمینه حمله با سلاح سرد به قائم مقام مسئول فنی یکی از داروخانه‌های شیراز شد.

راعی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با انتشار بیانیه ای، حمله با سلاح سرد به قائم مقام مسئول فنی یکی از داروخانه‌های شیراز را محکوم کرد و خواستار برخورد قانونی در این زمینه شد.

در متن این بیانیه آمده است:

خبر کوتاه بود و تاسف بار؛ در شرایطی که در ماه‌های اخیر مواردی از ضرب و شتم به کادر درمان را در کشور شاهد بودیم، این بار قشر مظلوم داروساز در شیراز مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

با آرزوی بهبودی عاجل برای آقای «ماری اوریاد» دانشجوی داروسازی متعهد خطه فارس، اینگونه حوادث را به شدت محکوم نموده و امید است رسیدگی و بررسی هر چه سریعتر به این حادثه توسط مسوولان امر مورد توجه قرار گیرد.

ضمن ابراز تاسف بابت وقوع چنین حادثه‌ای برای این دانشجوی داروسازی متعهد و با اخلاق؛ یادآور می‌شود ایجاد امنیت شغلی کادر درمان در محیط‌های درمانی کمترین خواسته به حق آنان است و داروسازان عزیز نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

امید است با همکاری نهاد‌های ذیربط، راه حل فوری برای مقابله با تکرار چنین حوادثی اتخاذ و تدابیر اساسی در این رابطه اندیشیده شود. 

از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار بررسی مجدد لایحه تامین امنیت کادر درمان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جهت حفظ هر چه بیشتر امنیت و سلامت کادر درمان هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۰۹:۵۲ ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
خدارو شکر که ایشان طوریشون نشده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۲ ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
این کادر درمان فقط میخوان خودشون رو بزرگ کنن
مطمئن باشین هر روز مشابه این اتفاقات توی سایر اصناف هم میفته چرا بقیه اصناف سکوت میکنن
صنف مظلوم قصابی ها بقالی ها نانوا ها مکانیک ها
هر جا ظلمی به کسی بشه قطعا یک طرف ظالم و یک طرف مظلومه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۰ ۱۴ فروردين ۱۴۰۳
حمله با هر فردی محکوم است اما.. بفرمایید که؛
قائم مقام مسئول فنی یکی از داروخانه‌های شیراز... دقیقا یعنی چی؟!!!
مسئول فنی چی هست که قائم مقام داشته باشه؟!!!!!!