در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

صهیونیست‌ها باید منتظر خشم مقاومت و پاسخ کوبنده ایران باشند

یک کارشناس گفت: اسرائیل جهنم را برای خود و مزدورانش مهیا کرده است  و باید منتظر خشم آتشین مقاومت و پاسخ کوبنده ملت ایران باشند.

اصغر زارعی کارشناس مسائل بین‌الملل در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در ارتباط با حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق اظهار کرد: با گذشت فقط چند ساعت از این جنایت شاهد موج محکومیت حتی از ناحیه کشور‌های اروپایی بودیم و قطعا این جنایت باید با واکنش شدید و محکم محافل و‌ مجامع بین المللی و حقوقی جهان روبرو شود تا چنین جنایاتی تکرار نشود.

وی افزود: اما چرایی این اقدام متاثر از چند عامل خاص است. اولین موضوع ماجراجویی سران جنایتکار رژیم جعلی و معطوف نمودن جریان رسانه‌ای از جنایات رژیم در غزه و بیمارستان شفا در روز‌های اخیر و پس از آن ناتوانی و درماندگی در اداره جنگ و قدرت فزاینده مقاومت در برابر جنایات در غزه و در آخر هم استیصال رژیم صهیونیستی در برابر جبهه مقاومت در جبهه‌های پیرامونی در برابر یمن، حزب الله، سوریه و عراق و.. است.

زارعی ادامه داد: اما باید منتظر اقدام جمهوری اسلامی بود. همان طور که قبلا هم جمهوری اسلامی در شرایط و موقعیت و مکان مناسب یا مستقیم و یا از طریق نیرو‌های مقاومت پاسخ مناسب و کوبنده‌ای را داده در این مورد هم پاسخ بازدارنده‌ای را خواهد داد.

زارعی در انتها گفت: رژیم جعلی صهیونیستی باید بداند با این اقدام خود در واقع هیچ حریم ممنوعه‌ای را برای خود باقی نگذاشته و هریک از سفارت خانه‌ها و دیپلمات‌های مزدور این رژیم جعلی می‌تواند به هدف اقدام نیرو‌های مقاومت و عاشقان ملت فلسطین تبدیل شود.

وی افزود: اسرائیل جهنم را برای خود و مزدورانش مهیا کرده است  و باید منتظر خشم آتشین مقاومت و پاسخ کوبنده ملت ایران باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۱ ۱۸ فروردين ۱۴۰۳
یک کارشناس دیگر هم اعلام کرد ، وای باشه بابا خیلی ترسیدیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۳
آمادگی برای جنگ کار پیچیده ای هست فقط نیروهای مسلح نیست که ما باید فکر همه چیز را بکنیم فکر آب نان دارو امنیت در مرزها چون ما هشت سال جنگ را دیدیم اونم از نوع ضعیفش که هوش مصنوعی نبود پهپاد نبود خلاصه این که جنگ برد برد ندارد برای هر دو طرف باخت باخت هست البته مسئولین ما همیشه سعی کردن کشورمان را از جنگ دور نگه دارند الان هم کار عجولانه نمی کنند از روی درایت وآینده نگری هست چون می دانند مسولیت 80 میلیون نفر باآنهاست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۲۳ ۱۸ فروردين ۱۴۰۳
زرشک آره چه خشمی اونم ازخشمی برای ملت وبانوان ایران
Iran (Islamic Republic of)
نیروهای ایران در آماده باش کامل هستند | ایران قطعا حمله خواهد کرد
۰۱:۴۸ ۱۸ فروردين ۱۴۰۳
نیروهای ایران در آماده باش کامل هستند | ایران قطعا حمله خواهد کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۰ ۱۸ فروردين ۱۴۰۳
جنگ بازی نیست نمونه خوبش روسیه با بهترین سلاح ها با پیشرفته ترین جنگنده ها به عامیانه بگم مثل خر تو گل مونده باید حساب شده عمل کرد.
آخرین اخبار