فرمانده کل ارتش:

دولت نتانیاهو با توقف جنگ غزه سقوط خواهد کرد

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی گفت: عقب نشینی صهیونیست‌ها از بخش‌هایی از غزه جزء تاکتیک‌های آنهاست به گونه‌ای که اکنون به بمباران روی آورده‌اند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش  در حاشیه همایش علمی اندیشه‌های دفاعی نظامی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، درباره عقب نشینی رژیم صهیونیستی از بخش‌هایی از غزه اظهار داشت: عقب نشینی صهیونیست‌ها از بخش‌هایی از غزه جزء تاکتیک‌های آنهاست به گونه‌ای که اکنون به بمباران روی آورده‌اند.

وی با بیان اینکه ادامه حیات نتانیاهو به ادامه جنگ غزه وابسته است، تصریح کرد: در صورت توقف جنگ غزه، به احتمال قریب به یقین دولت نتانیاهو سقوط خواهد کرد برای همین، این جنگ شیشه عمر او است.

فرمانده کل ارتش افزود: نتانیاهو ۶ ماه با حمایت تمام قد آمریکا به آب و آتش زده ولی به هیچ دستاوردی دست نیافته است. قرار بود اسرا را آزاد کند و حماس را از بین ببرد که موفق نشد.

سرلشکر موسوی درباره تبیین و تشریح ویژگی‌ها و شخصیت برجسته شهید صیاد شیرازی نیز گفت: در کتاب‌های درسی و دوره‌های آموزشی و پرورشی بسیار می‌توان از ظرفیت‌های دفاع مقدس، دفاع از حرم و از جمله شخصیت‌های الگویی، چون شهید صیاد شیرازی به عنوان الگوی‌های موفق برای پرورش نسل‌های آینده استفاده کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار