گام بلند شركت نفت و گاز اروندان برای تحقق شعار سال ۱۴۰۳ 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، گفت: اقدامات خوبی برای جهش تولید در شرکت نفت و گاز اروندان انجام شده و استفاده بیشتر از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها به عنوان نوعی از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال از برنامه‌های مهم شرکت در سال جدید است. 

 عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: در سال گذشته علاوه بر تحقق تولید در بحث قرارداد یک سرمایه‌گذاری ۱۱.۳ میلیارد دلاری برای آزادگان گسترده (میادین آزادگان شمالی و جنوبی) منعقد شد که نوید یک تحول بزرگ در توسعه میادین آزادگان است.

او می‌گوید: سرمایه‌گذاری بخش‌های مختلف در حوزه نفت و گاز در کنار نظارت و مدیریت فنی از سوی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه با توجه به تخصص ارزشمند خود در این حوزه قطعا می‌تواند ضمن تسریع در امور، سودآوری بالا در بازگشت سرمایه و همچنین سرعت بخشی به برداشت از این میدان مشترک مهم گردد.

عذاری اهوازی با اشاره به اقدامات شرکت نفت و گاز اروندان در حوزه دانش‌بنیان و تولید بار اول بر افزایش مسئولیت‌های اجتماعی به دنبال توسعه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش‌های مختلف تاکید کرد.

او خواهان تحولات در مباحث امورفنی، تولیدی و نظایر آن در سال جدید را ضروری دانست و گفت: پیگیری مستمر در کلیه امور یک امر ضروری بوده و نیازمند توجه جدی همه ادارات به آن است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به اهمیت زمان در انجام امور، گفت: برای هر کاری آغاز و خاتمه تعریف شده که باید رعایت شود چرا که اگر امورات در زمان تعیین شده خود انجام نشود ممکن است نیاز و ضرورت آن زیر سوال برود.

این مقام مسئول با اشاره به ضرورت برنامه‌ریزی روزانه، بلند مدت و کوتاه مدت در کارها، عنوان کرد: برنامه سنگینی برای تولید در سال جاری بر عهده ما قرار داده شده است لذا همه همکاران باید بیش از گذشته هماهنگ و با برنامه‌ریزی دقیق به سمت جلو حرکت کنیم و لازمه آن حفظ روحیه جهادی و برادری است.

 عذاری اهوازی جهش تولید در سال جدید را از برنامه‌های مهم شرکت نفت و گاز اروندان عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی دقیق، ثبت رویدادها، توجه به نکات ایمنی، استفاده از تجربیات گذشته و دانش فنی و همچنین توجه به فناوری‌های روز و استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق داخلی در کنار تلاش بی وقفه همکاران و متخصصان شرکت از مواردی است که می‌تواند ما را به اهداف سال جدید برساند.

او با اشاره به شعار سال مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، بیان کرد: اقدامات خوبی برای جهش تولید در شرکت نفت و گاز اروندان انجام شده و استفاده بیشتر از ظرفیت دانش‌بنیان‌ها به عنوان نوعی از ظرفیت مردمی برای تحقق شعار سال از برنامه‌های مهم شرکت در سال جدید است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.