آماده باش اورژانس ۱۱۵ یاسوج در تعطیلات عید سعید فطر

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از آماده باش اورژانس ۱۱۵ و خدمت رسانی به نمازگزاران و هموطنان در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد.

محمدامین نیکویی نژاد همزمان با برگزاری نماز عید سعید فطر، تیم‌های امدادی ۱۱۵ این مجموعه برای خدمت رسانی به نمازگزاران در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مستقر است.
 
نیکویی نژاد تشریح کرد: ضمن هماهنگی اورژانس پیش‌بیمارستانی با مراکز درمانی تابعه دانشگاه و آماده باش مرکز هدایت عملیات بحران (EOC)، مرکز ارتباطات (دیسپچ) اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و پایگاه‌های شهری و جاده‌ای اورژانس ۱۱۵، نیرو‌های اورژانس در محل‌های اصلی برگزاری نماز عید سعید فطر در استان مستقر هستند.
 
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان اضافه کرد: تکنسین‌های آماده اورژانس ۱۱۵ در محل‌های برگزاری نماز عید سعید فطر از چند ساعت قبل از این مراسم و تا پایان مراسم مستقر و به مددجویان خدمات درمانی ارائه دادند.
 
وی اضافه کرد با توجه به در پیش بودن تعطیلات چند روزه مقارن با عید سعید فطر، پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ در سطح استان به مسافران و گردشگران خدمات رسانی می کنند. 
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.