دشمن در خدشه به امنیت کشور شکست خورده است

امام‌جمعه یاسوج در خطبه‌های نماز عید فطر گفت: امنیت ایران پایدار و دایمی است و هیچکس نمی تواند به دایره امنیت ایران خدشه ای وارد کند.

 آیت‌الله سید نصیر حسینی در خطبه اول نماز عید فطر با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و تبریک عید سعید فطر گفت: همه شما با حضور در این نماز توشه‌ ای برای آخرت خود اندوخته می کنید، آفرین بر شما نمازگزاران که با شور و رغبت در این اجتماع بزرگ معنوی شرکت کردید. 
 
امام‌جمعه شهر یاسوج بابیان اینکه انسان باید در ایام جوانی بندگی خدا را داشته باشد گفت: انسان برای عبادت و بندگی خدا خلق‌شده است و او شایسته رسیدن به بهشت و مغفرت خداوند متعال است.
 
وی در خطبه دوم نماز عید فطر در شهر یاسوج با دعوت نمازگزاران به تقوای الهی گفت: مدت‌زمان زیادی در دنیا نخواهیم بود چرا که دنیا محل گذر است و اگر می خواهیم در مسیر درست و انسانیت قرار گیریم باید شاکر خدواند بزرگ باشیم .
 
وی ادامه داد: حجاب یک مسئله شرعی و پایه تکامل معنوی برای رسیدن به خداست و دشمن به دنبال ترویج ولنگاری است، باید مراقب بود و فرزندان خود را در مسیر دین تربیت کنیم.
آیت‌الله حسینی گفت: دولت باید به مسئله تورم و معیشت مردم همچنین مسکن توجه کند، زیرا گرانی و اجاره‌بهای سنگین مسکن مردم را آزار می دهد. 
 
وی افزود: ما باید انسجام و وحدت خود را داشته باشیم چراکه وحدت ملی دشمن‌شکن است و امروز شما با حضور باشکوه خود، وحدت و اتحادی را رقم زدید که بدون شک سبب ناامیدی دشمن می‌شود.
 
آیت‌الله حسینی ادامه داد: دشمن به دنبال خدشه‌دار کردن امنیت است و آثار آن در شهادت پاسداران ما در سوریه هویدا است؛ امروز غزه مورد هجوم جنایتکاران صهیونیستی است و آنها با خون و غم و گریه دسته و پنجه نرم می‌کنند.
 
آیت‌الله حسینی تأکید کرد: ما ایمان داریم که منجی موعود ظهور می کند او ظلم و ستم را ریشه‌کن خواهد کرد.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.