جاده کندوان مسدود شد

رییس پلیس راه کندوان گفت: این محور به علت باران رگباری به ویژه در محدوده ارتفاعات البرز بسته شد.

سرگرد محمد احمدی رییس پلیس راه کندوان گفت: به منظور حفظ جان مسافران در اثر بروز حوادث جاده‌ای ناشی از احتمال سقوط سنگ، کاهش دید، مه گرفتگی و دیگر خطرات جاده‌ای در این شرایط نامساعد جوی با هماهنگی فراجا و ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دقایق پیش این مسیر بسته شد.

بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی مازندران، وضعیت جوی این استان از عصر امروز - چهارشنبه - در نیمه غربی استان به تدریج با بارندگی و وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی نیز همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد پیش بینی کرده است.
وضعیت آب و هوای مازندران در روز‌های پنجشنبه و جمعه نیز ابری، در ارتفاعات مه آلود همراه با کاهش دما، وزش باد به نسبت شدید، بارش متناوب باران و در مناطق کوهستانی با بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر ارتفاع با بارش برف و احتمال رعد و برق همراه خواهد بود.
آسمان مازندران در روز شنبه آینده نیز نیمه ابری گاهی با افزایش ابر همراه خواهد بود

مسیر کرج - چالوس جزو یکی از شبکه‌های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه‌های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

جاده کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصل‌های بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.