فراخوان دومین دوره رویداد بانوی دیار دیلم

نشست رونمایی از پوستر و اعلام فراخوان دومین دوره رویداد بانوانه «بانوی دیار دیلم»در منزل شهیده زهرا دقیقی، نخستین شهیده شجره طیبه صالحین کشور در فومن برگزار شد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان  ضمن تشریح اهداف برگزاری  دومین دوره رویداد بانوانه «بانوی دیار دیلم» گفت: این برنامه با هدف شناسایی، تجلیل و روایت بانوان محجبه موفق گیلانی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام مجتبی پوریوسفی با اشاره به معرفی الگوی سوم زن به عنوان حرف نو انقلاب اسلامی بیان کرد: در سایر الگوهای غربی، زن همواره در حاشیه بوده و هیچگاه الگویی برای تاریخ‌سازی نبوده است در صورتی که انقلاب اسلامی به دنبال معرفی الگویی از زن است که در قله های الگوسازی و تاریخ سازی قرار دارد.

مسئول دفتر بانوان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان نیز در این نشست با بیان اینکه پیشبرد اهداف رویداد بانوی دیار دیلم با مشارکت عموم بانوان موفق گیلانی محقق خواهد شد گفت: شناسایی، ایجاد ارتباط و هم افزایی میان بانوان گیلانی پیشرو و اثرگذار انقلاب اسلامی قطعا برکات فراوانی برای استان و کشور خواهد داشت.

فاطمه حاجی هادی با اعلام آغاز فرایند ثبت نام رویداد بانوی دیار دیلم از امروز لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه افزود: عموم بانوان نقش‌آفرین در عرصه‌های خانواده، جمعیت، کارآفرینی و اشتغال، اجتماعی، فرهنگی، علمی و ورزشی می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی B۲n.ir/banoyedeylam در این رویداد بانوانه ثبت نام نموده و یا بانوان اثرگذار موفقی که می‌شناسند را معرفی کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسائل جمعیت، کارآفرینی و اشتغال و خانواده موضوعات ویژه دومین دوره رویداد بانوی دیار دیلم هستند، خاطرنشان کرد: اختتامیه این رویداد در خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی از پوستر و اعلام فراخوان دومین دوره رویداد بانوانه بانوی دیار دیلم با حضور خانواده شهیده زهرا دقیقی در منزل این شهیده برگزار شد.

طلبه شهیده زهرا دقیقی نخستین شهیده شجره طیبه صالحین کشور است که در سال ۱۳۹۰ و در حمله تروریستی در مسیر سامرا-بغداد به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

 

برچسب ها: بانوان ، گیلان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.