برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی مشاغل گردشگری در قم

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قم اعلام کرد: دوره های آموزشی توانمندسازی گردشگری در ۲۰ استان کشور از جمله قم در حال برگزاری است.

 مجید ستایش،معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قم اظهار کرد:از ۲۰ تا ۳۱ فروردین‌ماه سال جاری پنج دوره آموزشی توانمندسازی گردشگری در ۲۰ استان کشور از جمله قم در حال برگزاری است.

وی افزود: عنوان این دوره‌ها «قوانین و مقررات بیمه و مالیات»، «مدیریت کیفیت و تأسیسات گردشگری»، «صرفه‌جویی انرژی در تأسیسات گردشگری»، «تسهیلگری و کسب و کار‌های کوچک در گردشگری» و «بازآموزی راهنمایان گردشگری» است.

ستایش ادامه داد: برگزاری دوره‌های مذکور به صورت رایگان و با اعطای گواهینامه با همکاری یکی از مؤسسه‌های آموزشی گردشگری استان به صورت حضوری و در یک بازه زمانی مشخص برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی فراگیر و مؤثر در این زمینه از طریق فراخوان به مخاطبان ویژه هر یک از دوره‌های گردشگری انجام می‌شود.

معاون گردشگری استان اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای راهنمایی و ثبت‌نام در دوره‌های تخصصی مذکور با شماره تلفن ۰۹۱۰۰۸۱۸۱۳۳ تماس بگیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار