آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف از ۲۶ فروردین ماه در قم

فرماندهی انتظامی استان قم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و ششم فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در همه معابر و اماکن عمومی شهر قم اجرا می‌شود.

متن اطلاعیه فرماندهی انتظامی استان قم درباره آغاز اجرای طرح حجاب و عفاف در قم به این شرح است: ضمن تقدیر از تمامی شهروندان شهر کریمه اهل بیت به سبب رعایت ارزش‌ها و موازین دینی و اخلاقی نظام اسلامی، به اطلاع می‌رساند که در چارچوب مطالبات عمومی و بر اساس وظایف قانونی، طرح حجاب و عفاف از روز شنبه بیست و ششم فروردین ماه همزمان با سراسر کشور در همه معابر و اماکن عمومی شهر قم دنبال خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: از این رو از همه شهروندان، زائران و مسافران، به ویژه دختران و بانوان شهر مقدس قم، درخواست می‌شود همانند گذشته به منظور رعایت قانون و حفظ ارزش‌های اخلاقی و هنجار‌های ملی و مذهبی، حریم حجاب و عفاف را آنگونه که شایسته است رعایت نمایند.

در پایان این اطلاعیه خاطر نشان شده است: پلیس ضمن اطمینان از رعایت موازین اخلاقی و حریم عفاف توسط قاطبه شهروندان، یادآور می‌شود که ناگزیر، براساس وظایف خویش، با اندک ناقضان قانون حجاب و عفاف برخورد قانونی می‌نماید. از همین روی، انتظار است که به ارزش‌های قانونی احترام بگذارند و کنش و پوشش خود را در آن چارچوب تنظیم نمایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار