قتل مرموز پیرمرد هنگام پیاده‌روی در پاسداران

به دنبال قتل مرموز پیرمرد بازنشسته هنگام پیاده‌روی در محله پاسداران تحقیقات تیم جنایی آغاز شد.

ظهر بیست و دوم فروردین ماه، مرگ مشکوک مرد میانسالی در یکی از پارک‌های محله پاسداران از سوی مردم به مرکز فوریت‌‍‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای جنایی راهی پارک موردنظر شدند و جسد پیرمرد حدوداً ۸۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که هدف شلیک گلوله ساچمه‌ای از ناحیه سر قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد هنگامی که مقتول مشغول پیاده‌روی بوده قربانی این جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، مقتول بازنشسته بوده و با دوستانش در پارک موردنظر قدم می‌زدند که ناگهان با شلیک گلوله ساچمه‌ای از سوی افراد ناشناسی به قتل می‌رسد؛ در رصد‌های اطلاعاتی اولیه نیز مشخص شد که این پیرمرد با فردی اختلاف عمیقی نداشته است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته پارک موردنظر ابتدا هویت عامل این جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری متهم اقدام کنند.

با دستور قاضی شفیعی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات تیم جنایی جهت دستگیری عامل این قتل ادامه دارد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۲ ۲۴ فروردين ۱۴۰۳
به مسنا فورا باید مجوز مسلح شدن به مینی کلت و مینی رولور داده بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۱ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
کشور ماهم شده تگزاس، هرکی هرجا دوست داره یم نفر رو میکشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۷ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
سلام اصفهان هم یک مورد برخورد گلوله ساچمه ای به دختر بچه ۱۳ ساله داشتیم سمت شریعتی غربی اصلا متوجه نشدیم از کجا شلیک شده و جریان چی بوده
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۶:۰۲ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
بنده خدا داشته قدم میزده
آخرین اخبار