یک پسر ۱۲ساله هنگام بازی با تفنگ ساچمه‌ای دچار حادثه شد و به کام مرگ فرو رفت.

صبح امروز پنجشنبه بیست و سوم فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام خمینی (ره) از تماس تلفنی با قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، مرگ مشکوک پسر نوجوانی را روی تخت اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور بازپرس جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد پسر ۱۲ ساله‌ای را مشاهده کردند که بر اثر شلیک گلوله ساچمه‌ای تفنگ بادی بر سرش به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که این حادثه مرگبار در شهریار رخ داده است.

در نخستین گام، پدر این پسر نوجوان هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: در تعطیلات نوروزی به یکی از شهر‌های اطراف تهران مسافرت کرده بودیم و در آنجا با درخواست‌های زیاد پسرم یک تفنگ بادی برایش خریدم؛ روز حادثه فرزندم مشغول بازی کردن با سلاح بود که ناگهان گلوله ساچمه‌ای شلیک شد و به سرش برخورد کرد؛ ما او را خیلی زود به بیمارستان رساندیم، اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و متاسفانه فوت کرد.

با دستور قاضی شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۴ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
خداوند به پدر ومادرش صبر دهد خیلی سخت است خدا میداند پدرش چقدر زجر میکشد وخودش را ملامت میکند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۰ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
متاسفانه غفلت والدین در خریدن تفنگ ساچمه ای به هیچ عنوان نباید والدین برا فرزندانشون همچین چیزهای خریداری کنند از خطرات انها برا فرزندانشون بگند فرهنگ سازی کنید تا همچین اتفاقاتی روی ندهد
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۵:۵۹ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
بیچاره پدر. از خداوند آرامش برای ایشان خواستارم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۳ ۲۳ فروردين ۱۴۰۳
و نیز مادر
آخرین اخبار