تیم کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قهرمان مسابقات شش جانبه فوتسال جام قدس

تیم کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان قهرمان مسابقات شش جانبه فوتسال فرزندان شاهد و ایثارگر جام قدس در زاهدان شد.

 روابط عمومی بنیادشهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان، مراسم اختتامیه مسابقات شش جانبه فوتسال فرزندان شاهد و ایثارگر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش، معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان، امشب در موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی مجتمع ایثار زاهدان برگزار شد.

 رئیس اداره ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان وبلوچستان هدف از برگزاری این مسابقات را شور و نشاط بین جامعه هدف و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم غزه بیان کرد.

 محمد شهرکی در ادامه افزود: در این مسابقات شش جانبه یک تیم از جانبازان، دو تیم از فرزندان شهدا، یک تیم از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه جامع علمی کاربردی و دیوان محاسبات از ۱۵ لغایت ۲۰ فروردین ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 شهرکی خاطر نشان کرد: در فینال تیم ب فرزندان شهدا و تیم کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باهم به رقابت پرداختند و تیم کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان قهرمان، تیم ب فرزندان شهدا و تیم کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی به ترتیب دوم و سوم شدند.
 

برچسب ها: فوتسال ، بنیاد شهید
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار