رویارویی ملوانان با سرخ پوشان در پایتخت

در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ملوان بندر انزلی امروز در ورزشگاه آزادی تهران رودروی پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران جام خلیج فارس و از ساعت ۲٠ امروز تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف پرسپولیس می‌رود. 

ملوان این فصل تیمی قدرتمند و منسجم است که با ۳۸ امتیاز در رده پنجم جدول ایستاده و تارتار و شاگردانش می‌خواهند در رتبه‌ای تاریخی قرار بگیرند و بنابراین برای برد به میدان خواهند آمد. 

در ملوان به جز تارتار چند پرسپولیسی دیگر هم حضور دارند از محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس که روی نیمکت مربیگری نشسته تا محمد عمری و میلاد سرلک که نیم فصل اول در پرسپولیس حضور داشتند و شاید انگیزه‌ای مضاعف برای این دیدار داشته باشند.

ملوان برای خودش بازی می‌کند تا بتواند وضعیت خوبی در جدول داشته باشد، اما در صورت امتیاز گرفتن از پرسپولیس هواداران استقلال و نکونام را هم خیلی خوشحال خواهند کرد.

در آن سوی میدان پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و در حضور هواداران پرشمار خود چشم به هر ۳ امتیاز این بازی برای عقب نماندن از کورس قهرمانی دارد. 

سرخ‌های پایتخت با اوسمار ویرا نتایج درخشانی گرفته اند و فوتبالی زیبا و تهاجمی ارائه می‌دهند و اکنون با ۴۶ امتیاز و یک امتیاز کمتر نسبت به رقیب دیرینه خود استقلال، بیش‌تر از همیشه خود را به صدر جدول نزدیک می‌بیند و هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با برد خانگی و لغزش احتمالی استقلال مقابل آلومینیوم در اراک به صدر جدول برسند.

پرسپولیس در این دیدار سرمربی برزیلی خود را به دلیل اخراج در بازی قبل بر روی نیمکت ندارد.

بازی رفت ملوان و پرسپولیس در انزلی مساوی تمام شد و اگر نتیجه بازی رفت رقم بخورد پرسپولیس در کورس قهرمانی از استقلال دوباره عقب می‌ماند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.