رشد شاخص‌های اصلی آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به رشد شاخص‌های اصلی این حوزه و بالا بردن سطح کیفیت آموزشی، گفت : طی پارسال نزدیک به یک‌هزار و ۴۰۰ نفر استخدام شد که بی‌سابقه بود.

سلمان محمدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از ۱۰ دستاورد آموزشی استان در سالی که گذشت سخن گفت و گفت : یکی از اولویت‌های مهم استاندار کرمانشاه و مجموعه آموزش و پرورش استان در سال ۱۴۰۲، رشد شاخص‌های اصلی این حوزه و بالا بردن سطح کیفیت آموزشی بود.

وی ادامه داد: اقدامات متعددی در این بخش؛ از برگزاری و برنامه‌ریزی مستمر و ویژه در شورای آموزش و پرورش استان تا طراحی و پیگیری طرح تربیتی و خلاقانه شهید سید محمدسعید جعفری برای اولین بار در کشور؛ انجام شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، تصریح کرد: استاندار، حتی یک مشاور در امور تربیتی هم منصوب کرد تا برنامه‌های جدید استان سرعت بیشتری بگیرد. مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش کرمانشاه هم طی این مدت تلاش‌هایی مستمر و شبانه‌روزی برای تحقق برنامه‌ریزی وزارتخانه و استانداری انجام دادند.

وی، کسب مقام اول شورای آموزش و پرورش استان در کشور، انتخاب اداره‌کل آموزش و پرورش استان به عنوان برتر کشور و کسب مقام اول پروژه مهر در کشور، کسب مقام اول شورای تحقیقات استان در کشور، کسب مقام اول ساماندهی نیروی انسانی در کشور و میزبانی مسابقات قرآن دانش‌آموزان سراسر کشور را در قالب برخی از مهمترین دستاورد‌های استان در حوزه آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد. جذب و استخدام بی‌سابقه نزدیک به یک‌هزار و ۴۰۰ نفر، کسب ۲ رتبه تک رقمی، ۲۶ رتبه زیر ۱۰۰ و ۲۷۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور سراسری، قرارگرفتن جزء استان‌های برتر در توزیع متوازن رشته‌ای در هدایت دانش‌آموزان و توزیع شیر رایگان برای ۱۸۰ هزار دانش‌آموز بعد از سال‌ها توقف از دیگر دستاورد‌های در حوزه آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ بود که محمدی از آنها یاد کرد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.