امام جمعه بندرعباس:

نقش بانوان در اعتلای جامعه و ارتقاء فرهنگ دینی و مذهبی تاثیر گذار است

امام جمعه بندرعباس گفت: صیانت از ارزش‌های فرهنگی، اسلامی و ملی کشور وظیفه همه مردم است.

حجت الاسلام و المسلین عبادی زاده امام جمعه بندرعباس گفت: صیانت از ارزش‌های فرهنگی، اسلامی و ملی کشور وظیفه همه مردم است و نقش بانوان در اعتلای جامعه و ارتقاء فرهنگ دینی و مذهبی بسیار تاثیر گذار است.

وی افزود: طرح عفاف و حجاب هم بر اساس وظایف قانونی از فردا شنبه ۲۵ فروردین در کشور برای بهبود شرایط اجرا می‌شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: افرادی که کشف حجاب می‌کنند بدانند با هویت ملی و اسلامی می‌جنگند.

حجت الاسلام و المسلین عبادی زاده افزود: برهنگی و کشف حجاب جز فرهنگ ملی ما نیست حتی قبل از اسلام هم زنان ایرانی با پوشش و حجاب بوده اند.

امام جمعه بندرعباس با تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی افزود: ارتش در دوران انقلاب با بیعت با امام خمینی (ره) و مردم، پیروزی انقلاب اسلامی را تسریع کرد.

حجت الاسلام و المسلین عبادی زاده افزود: دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس حماسه‌های بزرگی را خلق کردند که ماندگار شده است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: شهیدان ارتش از جمله شهید صیاد شیرازی، شهید ستاری، شهید دوران و شهید نامجو از شخصیت‌های بزرگی هستند.

امام جمعه بندرعباس افزود: از همه رزمندگان ارتش در دوران دفاع مقدس می‌خواهم فداکاری‌ها و ایثارگری‌ها را روایتگری و بازگو کنند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: بازگو کردن رشادت‌ها بین افکار عمومی به ویژه نسل جوان بسیار تاثیر دارد.

امام جمعه بندرعباس گفت: سپاه و بسیج در روایتگری دفاع مقدس هم تلاش بیشتری کند.

حجت الاسلام و المسلین عبادی زاده همچنین بر حفظ دستاورد‌های ماه مبارک رمضان تاکید کرد و گفت: توبه، ذکر، دعا، تلاوت قرآن و شب‌های احیا از مهمترین برکات این ماه بود که باید قدر بدانیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار