ریزش‌برداری و رفع آب‌گرفتگی در ۳۶ مقطع کرمانشاه

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه، از ۳۶ مقطع ریزش‌برداری و رفع آب‌گرفتگی طی بارندگی در سطح راه‌ها و جاده‌های استان خبر داد.

سیدشهرام کهریزی، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته در روز عید فطر با توجه به پیش‌بینی بارش باران تمامی نیرو‌های راهداری در قالب ۴۹ اکیپ راهداری در محور‌های مواصلاتی در آماده‌باش کامل بودند و ۳۶ مقطع ریزش‌برداری و رفع آب‌گرفتگی سطح راه‌ها در جاده‌های استان انجام شده است.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، عملیات برف‌روبی و نمک در محور شهرستان سنقرو کلیایی به قروه محدوده خسرو آباد به‌طول ۴ کیلومتر باند انجام و ۱۰ تن شن و نمک جهت جلوگیری از یخ‌زدگی جاده مصرف شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه عنوان: عملیات رفع آب گرفتگی، پاکسازی سطح راه از گل ولای، هدایت رواناب‌ها و هدایت آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده است.

وی ادامه داد: با وجود ادامه بارش‌ها در استان کرمانشاه و با تلاش عوامل راهداری همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها جریان دارد.

کهریزی یادآور شد: کاربران جاده‌ای در صورت مشاهده هرگونه عارضه در محور‌های مواصلاتی می‌توانند با شماره گیری ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها به صورت شبانه روزی مشکلات را مطرح نمایند، تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع آن اقدام کنند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار