۵۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های بی‌بضاعت در ایرانشهر توزیع شد

رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با عید سعید فطر ۵۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های بی‌بضاعت در مناطق محروم ایرانشهر توزیع شد.

ابوالفضل توسلی بیان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان و به مناسبت عید سعید فطر ۵۰ بسته کمک معیشتی با حفظ شأن و کرامت انسانی بین محرومان در ایرانشهر توزیع کردند.

وی افزود: این بسته‌ها که شامل برنج، روغن و کنسرو ماهی بود توسط دانشگاه پیام نور ایرانشهر تهیه، بسته بندی و به دست افراد مستعد رسید.

رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان ادامه داد: این دانشگاه در کنار اقدامات آموزشی و پژوهشی در عرصه اجتماعی و فرهنگی با تمام توان ورود کرده، چرا که امروز مردم مهمترین و رکن رکین، حمایت قاطع از انقلاب و اجرای فرامین رهبری بوده و همیشه پای کار دفاع از انقلاب و کشور هستند.

وی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی در اولویت امورات قرار دارند، گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان یک بازو در کشور و سیستان و بلوچستان خواهد بود و این مهم را در عملکرد خود نشان می‌دهیم.

توسلی یکی از سیاست‌های دانشگاه پیام نور را دانشگاهی دانشجو محور و مهارت‌محور عنوان و تاکید کرد: وقتی دانشگاه‌ها به سمت مهارت‌ محوری بروند، کارآفرینی و جهش تولید هم اتفاق خواهد افتاد و این یکی از راه‌های تحقق شعار سال به شمار می‌رود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار