فراجا در جنگ ترکیبی با کسانی که سرمایه اصلی مردم و نظام را خدشه دار می‎کنند ایستاده است

 رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: نقش کارکنان فراجا در تامین امنیت کشور یک نقش اساسی است.

سردار علی مویدی در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید مدافع امنیت که با حضور سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی استان لرستان، سردار سفید پوست جانشین انتظامی استان خوزستان و مسئولان اداری و نظامی و انتظامی در شهرستان سلسله برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و شهدای خطه سرافراز لرستان و شهدای پرافتخار شهرستان سلسله و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید تازه ملحق شده به کاروان شهدا اظهار کرد: قطعا حضور پرشکوه و با معنی و مفهوم مردم سلسله و کسانی که از دیگر اقصی نقاط استان و کشور برای تشییع و بدرقه فرزند خودشان در این تجمع بزرگ حضور پیدا کرده‌اند برای دشمنان قابل معنی و مفهوم است.

وی افزود: درود می‌فرستم به لرستان قهرمان، به لرستانی که شهدای آن همیشه در مواقع حساس و ضروری، مواقعی که دشمن سینه سپر می‌کند، فرزندان لرستان تمام قد و با اقتدار در مقابل آنان می‌ایستند.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: امروز در دنیا می‌گویند کشور‌هایی که در حال توسعه و توسعه یافته هستند به مؤلفه‌های مختلفی اشار می‌کنند، اساسی‌ترین مؤلفه برای یک جامعه، یک شهر و یک کشور، یک استان و یک منطقه و جامعه، مؤلفه‌ای به نام امنیت است و دشمن هم خوب فهمیده است که اگر این بستر و این مؤلفه اساسی که سرمایه اصلی نظام و جمهوری اسلامی و مردم است، آن را مخدوش کنند در حقیقت سایر حوزه‌ها را می‌تواند تحت شعاع قرار دهد.

این مقام ارشد انتظامی فراجا اظهار کرد: امروز بحمدلله امنیت در کشور ما پایدار و استوار و مردمی است و حمایت‌های شهروندان و جامعه اسلامی، نیرو‌های مسلح و فراجا قطعا نقش اساسی در این امنیت را دارند.

وی اظهار کرد: فراجا امروز در یک جنگ ترکیبی با هنجارشکنان و کسانی که سرمایه اصلی این مردم و نظام را خدشه دار می‌کنند ایستاده است و ان‌شاءالله به لطف خداوند و حمایت‌های شما و ایثارگران و رزمندگان از این مرحله نیز عبور خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه که بنده به عنوان یک فرزند کوچک لرستانی و خادم شما مردم سلسله و به عنوان سربازی در نیرو‌های مسلح، می‌توانم ادعا کنم نقش فراجا و فرزندان لرستان در تامین امنیت کشور یک نقش اساسی است و حقیقتا در ادوار گذشته به اثبات رسیده است گفت: هر وقت دشمن قصد تعرض به این سرمایه ملی را داشته است، جوانان لرستان و فرزندان شما در مقابل آنان ایستادند و هر کجا نقشه‌ای طراحی شده فرزندان لرستان جزء خط شکنان بوده‌اند.

این مقام انتظامی فراجا افزود: امروز در یک جنگ تمام عیار ترکیبی هستیم به طوری که فرزندان ما را در سفارتخانه‌ها مورد هجمه و حمله قرار می‌دهند و فرزندان شما را در شرق و جنوب شرق کشور بعضا مورد هدف قرار می‌دهند، این یک توطئه پیچیده است که ان‌شاء‌الله با هدایت‌های مرجع و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) خنثی خواهد شد.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا اظهار کرد: بله، برای ما سخت است امثال مجتبی‌ها را از دست بدهیم، اما تا این شهدا را تقدیم نکنیم از گردنه و این پیچ عبور نخواهیم کرد، دشمن به جد و با تمام توان در این عرصه حضور پیدا کرده و ان‌شاء‌الله با هدایت‌های مرجعیت و فرماندهان عالی رتبه نظام این جنگ هم به پایان خواهد رسید.

سردار مؤیدی با اشاره به اینکه در دوران جنگ تحمیلی شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند این جنگ به راحتی و در واقع بعد از هشت سال با سرافرزی و سربلندی به پایان برسد، گفت: اما جوانان و مردم انقلابی بدانید به فضل خدا از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و قطعا دشمن با تمام توان از طرق مختلف اعم از رسانه، معیشت و فساد تلاش می‌کند که ما را مایوس کند، اما این مردم انقلاب و نظام خود را دوست دارند و به آن ارادت می‌ورزند و فرزندان خود را برای دفاع از این نظام و انقلاب آماده کرده‌اند.

وی بیان کرد: امروز بنده افتخار پیدا کرده‌ام به نمایندگی از سردار "رادان" فرمانده کل فراجا و اینکه فرزند شما و وابسته به این آب و خاک هستم. افتخار می‌کنم وابسته به خانواده امثال شهید والامقام"مجتبی نعمت پور" هستم، در محضر شما حضور پیدا کنم و به این خانواده عزیز، مردم شریف سلسله و مردم استان لرستان از طرف فرمانده فراجا عرض تسلیت داشته باشم.

رئیس پیشگیری فراجا اظهار کرد: عزیزان همه ما متعهد و مکلف هستیم، همه ما وظیفه داریم در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که جز اسلام و جز کلام حضرت امام (ره) و ائمه معصومین (ع) چیز دیگری نیست عمل کنیم و آن گونه که دیدید حضرت آقا با یک کلمه، دنیا را متوجه عظمت و بزرگی نظام جمهوری اسلامی ایران کردند و امروز دشمن می‌لرزد و نمی‌داند از کجا می‌خواهد ضربه بخورد.

سردار مویدی ادامه داد: همین سخنان مقام معظم رهبری دشمن را شوکه کرده و به ستوه آورده است، آنان که نظامی هستند و آنهایی که عملیات روانی را متوجه‌اند می‌دانند این تحمل و تامل و این نگاه با معنی و با مفهوم نظام مقدس جمهوری اسلامی که در مقابل دشمن ایجاد شده دشمنان را به ستوه آورده و یکی پس از دیگری با پیام و خواهش کردن دنبال متقاعد کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که عکس‌العملی نشان ندهد، اما امام ما فرمودند و قطعا این شدنی است و محقق خواهد شد و ان‌شاءالله خون شهدای ما پایمال نخواهد شد بلکه به اهداف نظام و محقق شدن آن منتهی خواهد شد.

وی افزود: از اینکه افتخار دادید به خانواده بزرگ فراجا، دراین مراسم با شکوه تشییع سرباز دلسوز و فداکار حضور پیدا کنید از یکایک شما سپاسگزارم و ما فرزندان شما در نیرو‌های مسلح و در نیروی انتظامی قول می‌دهیم و متعهد شده‌ایم که محضر این شهید عزیز، "مجتبی نعمت‌پور" و خانواده شهدا تا آخرین قطره خون از امنیت و آرامش شما و از فرهنگ اصیل شما و اقتدار اسلام، ان‌شاءالله دفاع خواهیم کرد و مطمئن باشید این اتفاقات که همچون کف روی آب هست و این روز‌ها در اقصی نقاط کشور اتفاق می‌افتد و شکل می‌گیرد با برنامه‌ریزی و در سایه وحدت و انسجام ملی مردم و با توجه به منویات مقام معظم رهبری ان‌شاءالله از این فراز و نشیب‌ها هم عبور خواهیم کرد.

سردار مویدی در پایان از همه مسئولان، رئیس بنیاد شهید و به ویژه سردار پر افتخار استان لرستان، سردار "الهی" که از رزمندگان، ایثارگران و فرماندهان دلیر این کشور هستند به لحاظ حضور موثر وی و همه همرزمانش و همچنین از سردار "سفید پوست" جانشین انتظامی استان خوزستان و دیگر همراهان وی که در جمع مردم قدرشناس سلسله و استان لرستان حضور یافتند و از امام جمعه شهرستان، همه اعضای محترم شورای تامین، مسئولان استانی و شهرستان سلسله و به ویژه مردم مومن، ولایی و شهید پرورو استان تقدیر و تشکر کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار