طالبان:

نامه واگذاری پایگاه به آمریکایی‌ها جعلی‌ است

سخنگوی طالبان گفت نامه منتسب به رئیس این گروه درباره پایگاه آمریکا در افغانستان جعلی است.

همزمان با افزایش گشت‌زنی پهپادهای آمریکایی در آسمان افغانستان، بار دیگر جریانی به دنبال تبلیغات در مورد واگذاری پایگاه از سوی طالبان به آمریکا هستند.

در همین زمینه نامه‌ای نیز به نقل از رئیس طالبان در فضای مجازی منتشر گردید که در آن ادعا شده بود ملاهبت‌الله آخوندزاده در راستای مبارزه با داعش، مجوز استفاده آمریکا از پایگاه‌هایی در افغانستان را صادر کرده است.

ذبیح‌الله مجاهد سخنگوی طالبان این موضوع را رد کرده و گفت نامه‌ای که رسانه‌ای شده جعلی و فتوشاپ است. با کمی دقت متوجه تفاوت‌های ساده در آن می‌شوید.

 

@TasnimNews_af

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
خراسان
۱۱:۴۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
اون پهپادها آهن قراضه های رژیم تروریستی خونریز خونخوار جمهوری شیطانی ایران است که بر فراض آسمان افغانستان پرواز می کنند تا محل استقرار رزمندگان و مجاهدان راه خدا یعنی مقاومت افغانستان را به مزدورانشان یعنی تروریستهای وحشی درنده گروهک تروریستی تکفیری داعشی وهابی طالبان اطلاع دهند و همچنین برای شناسایی محل ادوات و تجهیزات نظامی پیشرفته آمریکایی و ناتو برای غارت و چپاول و سرقت باقی مانده این تجهیزات نظامی پیشرفته غربی توسط غارتگران جنایتکاران دزدان و سارقان تروریستهای گروهک تروریستی سپاه پاسداران و ارتش دزد و غارتگر ایران با کمک کفتارهای وحشی نیروی انتظامی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۰ ۲۴ فروردين ۱۴۰۳
حقیقت محض حرمزاده های تروریست ضد اسلام