درویش: ۵ بانک برای خرید سهام پرسپولیس اعلام آمادگی کردند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به اظهارات جواد نکونام سرمربی استقلال واکنش نشان داد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از برد تیمش برابر تیم ملوان  در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: خدا کمک کرد، زحمات بازیکنان  به بار نشست و این بازی را برنده شدیم. تیم ملوان نشان داد بی‌جهت نیست در این رده جدول قرار دارد. پرتلاش ظاهر شد و تیم بسیار خوبی است. به مردم انزلی، مربیان و بازیکنان خوب انزلی تبریک می‌گویم.

او ادامه داد: ما هفت فینال داریم و فرق ندارد تیم مقابلمان چه تیمی باشد. اگر بناست قهرمان شویم باید همه بازی‌ها را برنده شویم. امروز یکی را بردیم و امیدوارم مابقی را هم همین نتیجه را به دست بیاوریم.

او در واکنش به اینکه سرمربی استقلال در مورد پرسپولیس صحبت کرده است و آیا باشگاه پرسپولیس قصد ندارد یک ‌بار جلوی این اتفاق را بگیرد، گفت: این حرف‌ها بچه‌بازی است. حاشیه فوتبال برای ما مشکل ایجاد کرده است.

درویش در واکنش به اینکه استقلالی‌ها گفته‌اند «نمی‌گذارند ما قهرمان شویم،» گفت: این را باید از آنها بپرسید.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد واگذاری این باشگاه اظهار کرد: آخرین صحبتی که با خصوصی‌سازی و وزارت اقتصاد داشتم، این بود که به صورت کنسرسیوم پنج بانک اعلام آمادگی کردند و برای روز یکشنبه اعلام می‌شود که ثبت نام کنند. فکر کنم سوم اردیبهشت کار ثبتی واگذاری انجام می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس بدهی ندارد و فقط بحث واگذاری است؟ گفت: بله! از نظر بدهی مشکلی نداریم. اگر بود از طریق AFC، فیفا یا کمیته مجوز حرفه‌ای اعلام می‌شد. بدهی‌هایی که داشتیم تا قبل از یازدهم پرداخت کردیم.

درویش درباره بدهی یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم بیان کرد: یکی از اقساط را به ایشان بدهکار هستیم. پریروز با او صحبت کردم که محبت کرد و با توجه به اینکه تیم از نظر مالی در تنگناست قبول کرد چند روز به تعویق بیفتد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار